Wpis z mikrobloga

Generalnie nikt nie wybiera swojej orientacji, źródłem homoseksualizmu jest biologia, tak samo jak heteroseksualizmu.


@Trybun_Plebejski: Według obecnych badań przeprowadzonych przez Nature tylko 25% osób w środowiskach LGBT jest faktycznie osobami LGBTQIAP+ genetycznie i biologicznie, u reszty główny wpływ na ich orientacje miały czynniki środowiskowe i społeczne. Robi się z tego taka quasi-subkultura.

Tu link https://www.nature.com/articles/d41586-019-02585-6
  • Odpowiedz
@Fushnikov: No niezbyt. Wydawać się może, że homoseksualistów jest coraz więcej dlatego, że nie muszą się już z tym ukrywać. O ilu sytuacjach można było usłyszeć z zamierzchłych czasów, gdzie chłop mający żonę i dzieci sypiał z innymi facetami (bo oficjalnie nie mógł z nimi być, a musiał mieć rodzinę, bo co to za chłop bez baby). Raczej nikt nie próbuje seksu homoseksualnego jeśli w żaden sposób go do tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: nie, ja myślę ze jak dzieci beda oglądały #!$%@? przez większość czasu, to zeby byc cool beda mowily ze sa trans gejami, kto wie, może nawet zamiast jak kiedys w imie buntu sobie zrobić kolczyka, zaczną brac hormony
  • Odpowiedz
Wy lewacy robicie wszystko by to propagować by było was więcej. I taki chłopak zobaczy wasze tęcze w tv i później myśli a może spróbuje xD tak to widzę.


@Fushnikov: ja jestem 100% hetero i żadna produkcja by mnie nie sprowokowała do prób. Jeśli taki chłopak spróbuję dzięki tęczy w tv to raczej przyspieszył coś nieuniknionego
  • Odpowiedz