Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1082
Jakieś tipy na rozmowę rekrutacyjną, ostatnia nie skończyła się za dobrze. Pewnie znacie pytania w stylu jakim zwierzęciem albo owocem chciałby pan/pani być. No to chciałem być kreatywny i powiedziałem, że dzierzbą. Rekruterka chyba nie wiedziała o czym mówię, zobaczyłem błysk w jej oku, pewnie codziennie słyszy o kotkach czy pieskach, a tu chłop wyskakuje z jakąś dzierzba. Kazała kontynuować skąd taki wybór. I tu leży pies pogrzebany, powiedziałem, że nabiłbym jej okrągłe dupsko na mojego buzdygana podobnie jak dzierzba nabija swoje ofiary na gałęzie. Po kilku sekundach martwego wzroku dostałem z liścia a z biura wyprowadziła mnie ochrona. Na odchodne usłyszałem, że jeśli ktoś zobaczy mnie w pobliżu budynku to wezwą policję.
SGTIHALIT - Jakieś tipy na rozmowę rekrutacyjną, ostatnia nie skończyła się za dobrze...

źródło: comment_1625108727AMNOhe9Rdw065hm5gSm9TJ.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@topola_osika:

xd plusnęłam, ale no OPie już jak dodałeś zdjęcie to mogłeś jakieś ładne podglądowe z sytuacji

To było chyba nawiązanie do dzisiejszego artykułu czy posta, który był na głównej, właśnie o dzierzbach. Wykorzystał fajnie temat na czasie. Więc spora cześć wykopkowiczów pewnie kojarzyła o co chodzi ( w tym ja w ten sposób).
No ale dodać zdj poglądowe tu też nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
@Filip69: Artykuł o dzierzbach akurat z wykopaliska, ten na głównej to chyba inna wersja bo tam było, że ludzie przerażeni, że jakieś zwierzęta na patykach, a na głównej był ogólnie o tych ptakach. Chociaż może i 2 wiszą. A co do HR to właśnie po przeczytaniu pasty o phyxerii wpadł mi pomysł na taką paste, no i oto powstało, dzieło przypadku studenta który zamiast uczyć się do sesji piszę wysrywy
  • Odpowiedz
nabiłbym jej okrągłe dupsko na mojego buzdygana podobnie jak dzierzba nabija swoje ofiary na gałęzie


@Efemeryda: jeśli laska w zdaniu: nabiłbym jej okrągłe dupsko na mojego buzdygana podobnie jak dzierzba nabija swoje ofiary na gałęzie, p------------a by się właśnie do przymiotnika okrągłe to nie wiem kto byłby tutaj dziwniejszy.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Spojrzałbym z politowaniem i powiedział, że w takim razie praca w tym zakładzie nie jest dla mnie, ponieważ zarobki nie są najważniejsze, aczkolwiek zbyt bardzo różnią się od tych pozostałych proponowanych.
  • Odpowiedz