Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1082
Jakieś tipy na rozmowę rekrutacyjną, ostatnia nie skończyła się za dobrze. Pewnie znacie pytania w stylu jakim zwierzęciem albo owocem chciałby pan/pani być. No to chciałem być kreatywny i powiedziałem, że dzierzbą. Rekruterka chyba nie wiedziała o czym mówię, zobaczyłem błysk w jej oku, pewnie codziennie słyszy o kotkach czy pieskach, a tu chłop wyskakuje z jakąś dzierzba. Kazała kontynuować skąd taki wybór. I tu leży pies pogrzebany, powiedziałem, że nabiłbym jej okrągłe dupsko na mojego buzdygana podobnie jak dzierzba nabija swoje ofiary na gałęzie. Po kilku sekundach martwego wzroku dostałem z liścia a z biura wyprowadziła mnie ochrona. Na odchodne usłyszałem, że jeśli ktoś zobaczy mnie w pobliżu budynku to wezwą policję.
SGTIHALIT - Jakieś tipy na rozmowę rekrutacyjną, ostatnia nie skończyła się za dobrze...

źródło: comment_1625108727AMNOhe9Rdw065hm5gSm9TJ.jpg

Pobierz
  • 33
Jakieś tipy na rozmowę rekrutacyjną, ostatnia nie skończyła się za dobrze.


@SGTIHALIT: tak dopasowując do Twojego poziomu to poradzę Ci, że nie wypada też nasrać na stół podczas rozmowy.
@SGTIHALIT: Odpowiedz na pytanie o zarobki która zaskoczyła nawet pytającego: „byłem na już na (na przykład) pięciu rozmowa o prace i nigdzie nie proponowali mi (np) 4000 zł na rękę” i tutaj wywierasz presję na pytającym, a przecież nie może wypaść gorzej od pozostałych firm ( ͡° ͜ʖ ͡°)