Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GiorgijAntybobolak: Wait, bo trochę nieprecyzyjnych pojęć używasz. Ci "którzy walczą z robakami bobolakami" to wykopowicze, którzy wiedzą że najlepszą obroną przed trollingiem jest ignorancja, czy może ta grupka nierozgarniętych pieniaczy dających trolom pożywkę, nazywająca się naiwnie "antybobolakami"?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zandarm97: Nope. To są serio zwykłe mirki, z którymi można normalnie pogadać na niebobolskie tematy. Po prostu jedna czy dwie osoby z tego grona sobie softtrollowały przez dłuższy czas i nikt nie robił z tego problemu, ale jak pojawił się Oskarek(hardtroll, jedyny typek którego nie jestem pewien, na #czarnolisto od samego początku jego działalnlści) to zaczeły się większe kontrowersje związane z "bobolakami", coraz więcej osób postanawiało z nimi "walczyć", w rezultacie
@Zwanek Nie są normalni bo normalny człowiek rozumie co się do niego mówi,nie działali by w grupie,nie zakładali multikont,nie spuszczali się i plusowali w swoim gronie wpisów,dochodzi jeszcze masowe usuwanie komentarzy i zgłaszanie wpisów bo statystycznemu mirkowi się nie chce tego robić.

Dlatego mój wniosek jest taki że robią z Pedra zderzak dla Bielszczaka za z góry określone profity i korzyści.

Zobacz Antybobolacy nie spamują non stop filmami Olgierdano tak jak to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zandarm97: Tylko że ten większy spam to nie tylko wpisy "antybobolaków", ale też ich skutki w postaci zwiększonej liczby wpisów "bobolaków". Ja osobiście nie mam większego problemu z sytuacją na tagu, ale skoro dla was jest taka ważna, to może powinniście zestawić wasze cele z rzeczywistymi skutkami waszych działań.
Co do działania w grupie, plusowania, usuwania komentarzy i zgłaszania wpisów, to serio trollowanie nie różni się dla mnie od tracenia całych
@Zwanek: Domyślam się którego asa masz na myśli i może jechał on po eS ale w ostatnim czasie potrafił nawet go chwalić (przed wymianą smsów z Jarkiem) czyli dziwne jak na wielkiego wroga grubasa że polubił bielszczaka.
Do tego ten sam as plusował niemal każdy wpis Oskarka i jemu podobnych nawet te idiotyczne wpisy a jako ten niby mądrzejszy przeciwnik Sławka powinien być wyczulony na jego ludzi, a jednak rajcowała go