Wpis z mikrobloga

Jakbym kupił sobie diesela i robil nim zazwyczaj do 10km w jedną strone + jakas dluzsza trasa przynajmniej raz na dwa tygodnie, zeby go przepalić, to by nie było?

Niby mowi sie o tych benzyniakach na krotkie trasy, ale wiem ze niektorzy jezdzą dieslami mimo ze i tak robią glownie krotkie trasy na mieście
Mnie by diesel ulatwil zakup, bo latwiej znaleźć lepsze oferty

Chodzi o ktoryś z tych modeli: fiat bravo, kia ceed, huyndai i30

#pytanie #samochody #motoryzacja
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lastro: Diesel 1.6 CRDI 90KM, pisałem Ci już 3 razy, że miałem diesla bez dpf i dwumasy xD Ja mojego wystawiłem też ciut taniej bo był bity, powiedziałem co było robione i pierwszy klient zabrał.
  • Odpowiedz
@Trusky92: Ale to chyba tylko na chwile wstrzymali produkcje nie?
No i wydaje mi sie, ze jak ktos ma budzet na nowe auto, to chyba nie bedzie kupowal jakiegos za 16
  • Odpowiedz
@lastro: No pewnie nie, ale wielu ludzi zrezygnowało na jakiś czas i kupili u----i. Braki półprzewodników, mikroprocesorów itp, po prostu opóźnione wszystko mocno.
  • Odpowiedz
@lastro: Wróciła, poczytaj trochę na google. Kiedyś na auto z produkcji czekałeś dwa miesiące, teraz ludzie po 8 miesiącach nadal nie mają aut :P Toyota i Hyundai/Kia bodajże najlepiej sobie teraz radzą z produkcja bo mieli jakieś zapasy czy własną produkcję, nie chcę Cię wprowadzać w błąd, ale tak gdzieś wyczytałem.
  • Odpowiedz