Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ponad rok mojej ciężkiej pracy w kołchozie popłynął w krypto. Nie ma nadziei że się odkuje. Nie wierzę w żadną akumulację w żadną hossę. Wierzę tylko w to że nie zdążę odrobić strat bo szybciej rządy na świecie zdelegalizuja to niż będzie kolejna hossa.
Taka mnie smutna myśl naszła bo zaraz idę na nadgodziny 100% płatne, gdzie za 10 godzin dostanę trochę ponad 400 zł brutto, człowiek urodził się biedny i biedny zdechnie ehhh( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kryptowaluty
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rejuvenate: Trzymać to trzymam ale nic a nic to mnie nie przekonuje. Czy wszystko jest na czerwono czy na zielono dla mnie bez różnicy...
  • Odpowiedz
@Czill23: co to za gadanie jest w ogóle xd zrobić z pensa milion może być teraz ciężko, ale skoki o kilkaset procent nadal są możliwe, i mówię tu o tych stabilnych pozycjach a nie shitcoinach.

Trzeba oczywiście wiedzieć gdzie i kiedy wejść, i liczyć na jeszcze jeden Bull run, ale imo xrp/xlm chętnie jeszcze odda 2-3x. Przy większej kwocie wejścia to może dalej dać ładny profit.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Puszkov: Ja xlm kupowałem za około 03500 teraz to coś jest za 02600 po ostatnich spadkach. Boję się teraz uśredniać xd
  • Odpowiedz
@b4a3: wlasnie takich jak ty nam trzeba - wieszczacych koniec i game over! jak juz bedzie kolejny "koniec bitcoina" to sie bedzie mozna pakowac znowu po jaja i czekac na nastepna hosse. to jest za duza kasa zeby sobie tak zdechlo
  • Odpowiedz
@Puszkov: Jak wiesz kiedy wejść i kiedy wyjść to i na GME zarobisz. Cały myk polega na tym, że ci najwięksi wiedzą więcej i wcześniej, więc jak zwykły ciułacz ma z nimi konkurować?
  • Odpowiedz
@Czill23: no ale giełda ma inną kulturę pracy, na coinach mamy obecnie western i kurs skacze jak chory, po kilkadziesiąt-kilkaset procent miesięcznie, w jedną albo w drugą.

Na klasycznej giełdzie pozycje są wycenialne. Możesz logicznie ocenić wartość konkretnej spółki/firmy i założyć, ze wzrośnie ona na przestrzeni następnych miesięcy albo spadnie. Oczywiście to też jest obarczone ryzykiem błędu, bo mówimy tu w końcu o zgadywaniu przyszłości, ale w najgorszym wypadku jeśli
  • Odpowiedz
@b4a3: no i z takim podejściem to właśnie szczytów nie zdobędziesz, natomiast jesli bedziesz śledził kursy i uda Ci się załapać nawet na początek kolejnego bull runu, to na pewno jeszcze uda Ci się zarobić. Najwazniejsze to się sfinalizować w odpowiednim czasie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anon444: No właśnie za duża kasa, by obywatele tracili tam swoje oszczędności zamiast w spółkach skarbu państwa czy czegoś innego xd
  • Odpowiedz
@Puszkov:

Możesz logicznie ocenić wartość konkretnej spółki/firmy i założyć, ze wzrośnie ona na przestrzeni następnych miesięcy albo spadnie


Możesz, chyba, że odpowiednia grupa ludzi stwierdzi, że jednak nie możesz kupić/sprzedać akcji w dogodnym dla Ciebie momencie (patrz w/w
  • Odpowiedz
@Czill23: ja bym się wstrzymał z zatapianiem okrętu, imo to najpóźniej po wakacjach będziemy mieli fajne odbicie. Ta korekta wbrew pozorom była za spokojna, zeby mówić o końcu krypto.

Co do GME to nie wiem jaki sens ma się powoływanie na ten case. Ja mówię o spokojnej grze, indywidualnej grze na regularnym rynku a nie szukaniu okazji na troll-grupkach.

Okej, giełdy przycięły w c---a mocno, nie będę się tu kłócił, ale ktoś, kto grał sam i wszedł w GME na longa na długo przed samą akcją, równie dobrze mógł się wypłacić po rekordowych szczytach będąc wciąż na super
  • Odpowiedz
  • 0
@b4a3 to i tak tanio kupiłeś xlm. Ja kupiłem niemal na górce z zamysłem żeby trzymać kilka lat. Prawdopodobieństwo zarobku i tak większe niż w totolotka więc HODL¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Corona_Beerus: Martwi mnie to że tej hossy już nie będzie, bo to wszystko zostanie zlikwidowane coś jak w Chinach.


@b4a3: nie martw sie, bedzie jeszcze nie jedna, smierc bitcoinowi juz przepowiadali kilka razy, za kazdym razem wstanie silniejszy i teraz tez tak bedzie
  • Odpowiedz