Wpis z mikrobloga

@Slimshader super ..świetne... Całe życie w mieszkaniu w bloku. Musi pozować do fotek bo właściciele mają parcie na szkło i robią mu karierę na Wykopie, Instagramie i YouTube.

Obawiam się że to co widzisz na fotkach jest złudne i mylące. Mieszkając np. na przedmieściach z budą na dworze byłby na pewno bardziej szczęśliwy.
@withoutSmallGarden XDDDDDDDDDDDDDDD

Aż sobie zapiszę, jakbyś chciał wykasować xD

Śmieszkowanie i tworzenie kroniki to nic złego.
Polecam wszystkim.
Czas mija, a wspomnienia i wpisy pozostają. ()

Wyjdź z piwnicy, złap trochę promieni słońca przed zimą. Humor ci się poprawi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Slimshader super ..świetne... Całe życie w mieszkaniu w bloku. Musi pozować do fotek bo właściciele mają parcie na
@iAmTS jest bardzo spokojny na łodzi.
Sam byłem bardziej obesrany, tym czy Pranko nie będzie chciał spróbować spaceru po wodzie.
Na początku testowaliśmy samo wchodzenie i wychodzenie. Na miękko. Szybko się oswoił.

Na szczęście ani razu nawet nie próbował wejść na burtę.

Po powrocie sam pakował się na łódke i czekał na podróż xD
Nawet jak łódka stała zacumowana.
Bardzo fajne doświadczenie.
Dzisiaj powtórka. ()
Pobierz pranko_csv - @iAmTS jest bardzo spokojny na łodzi.
Sam byłem bardziej obesrany, tym c...
źródło: comment_1625059415tAsS8JUTGam8ZbeACyHDum.jpg
@pranko_csv po co miałby kasować ten wpis?

Napisałem sama prawdę:
- pies mieszka w bloku w mieście
- robicie z niego "celebryte" i monetyzujecie go

Mieszkam w domu z podwórkiem koło lasu - nie w piwnicy.
Gdybym mieszkał w bloku nie brał bym psa bo wiem że by się meczyl.

Na pewno wykazał bym się większą przedsiębiorczością w życiu niż próbą zrobinia z psa 'infuencera' z profilami w social mediach i próbował
@withoutSmallGarden zatem idziemy łowić ryby i robić zdjęcia dzikim zwierzętom. XD


@iAmTS hehe, wiem Mireczku. Masz celne komentarze godne opisania, stąd moja odpowiedź. Gównoburza nie ma nic do tego.
¯_(ツ)_/¯ no bo co zrobisz jak nic nie zrobisz :D

! Trzeba płynąć dalej albo wyskoczyć za burtę! XD
Pobierz prankocsv - @withoutSmallGarden zatem idziemy łowić ryby i robić zdjęcia dzikim zwier...
źródło: comment_16250602071Zh0epttGtt1JTx7HKJHhI.jpg
@withoutSmallGarden co do twoich dalszych wysrywow. Ktoś kto ma ogord bardzo często właśnie tworzy więzienie zapachowe dla psa bo uważa że jest ogdirek więc pies wybiegany a w mieszkaniu biedny się męczy. #!$%@? że największe bieganie ma na spacerach czy zabawach na zewnątrz a w domu pies często jak kot trochę się pobawi i śpi