Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@M4lutki: nieszczęśliwy wypadek byłby gdyby jeden zawodnik szturchnal drugiego i któryś by zerwał więzadła albo złamał nogę bo został wytrącony z równowagi.
Wtedy można spokojnie mówić o nieszczęśliwym wypadku.

Ale jazda na prostej nodze w piłce to zagranie z premedytacją.
Zawodnik który jest pierwszy przy piłce też powinien używać mózgu i zdrowego rozsądku by inni gracze czuli się bezpiecznie boisku.
  • Odpowiedz
@SzCzoteckY Lineker trochę w piłkę pograł i twierdzi że to nie była czerwo xD Choć pojęcia nie mam czemu i o co mu konkretnie chodzi. Chyba po prostu #!$%@?ł się po awansie Anglików i bredzi.
  • Odpowiedz
@SzCzoteckY: tylko odnoszę wrażenie, że to nie zalicza się do wślizgu, próby przejęcia bądź innego zagrania które tu ładnie przytoczyłeś w definicji. Tutaj szwed zajął pozycje i jego ruch był zwykłym kopnięciem opadającej piłki. To że wjechał na pełnej ukrainiec i w połowie ruchu nogi szweda się na nią nabił to zwyczajnie jego wina. Oczywiście możesz powiedzieć, że wszyscy tutaj piłkarze z wuefu, możesz pokazać paszport polsatu, ale fizyki nie oszukasz,
  • Odpowiedz
@erkav: Zobacz sobie powtórkę z innej perspektywy. Tam dobrze widać, ze po kopnięciu piłki nadal trzyma nogę sztywno i wbija ja w nogę przeciwnika.
  • Odpowiedz
Analogicznie, jeśli wymusisz mi pierwszeństwo na drodze, to powinienem przyspieszyć i nie hamować, bo przecież mam pierwszeństwo. Dużo w tym przypadku oczywiście, ale wyglądało to okropnie.
  • Odpowiedz
@Grubogruby:

tylko odnoszę wrażenie, że to nie zalicza się do wślizgu, próby przejęcia bądź innego zagrania które tu ładnie przytoczyłeś w definicji. Tutaj szwed zajął pozycje i jego ruch był zwykłym kopnięciem opadającej piłki.


Jak to jest zwykłe kopnięcie piłki, to masz chyba problemy z nogami bądź nie widziałeś dokładnie powtórek xD Jedna noga wyciągnięta do przodu, zaczyna się kłaść.... nie no, wcale nie wygląda jak wślizg xD

Besedin miał już
Pieczarka - @Grubogruby: 
 tylko odnoszę wrażenie, że to nie zalicza się do wślizgu, ...

źródło: comment_1625042321eHt7kLqhH9UW2Rix0ydz23.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Masakra, jak zwykle przy okazji dużych imprez piłkarskich pojawia się stado januszy-znawcuf futbolu, którzy będą mówić, że wyprostowana noga w kolano przeciwnika to nie faul xD. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FaenTaDeg: wina Danielsona jest taka, że jako obrońca i koleś odwrócony przodem do piłki widzi więcej. To on kontrolował sytuacji i powinien mieć na uwadze, że ktoś o tę piłkę powalczy.

Zaatakował na prostej nodze w sytuacji gdzie niekoniecznie było to potrzebne.
Zostało to uznane za zagranie skrajnie niebezpieczne i to wystarcza do czerwonej.
  • Odpowiedz
Kopnął piłkę, a drugi komeś wbiegł na jego wyciągniętą już nogę #niepopularnaopinia


@KawaJimmiego: niestety, ale wyrok januszy już zapadł i trzeba pohejtować. Prawda taka, że Szwed miał oczy na piłce, wybił ją (stopa idzie od doły do góry) więc nie miał żadnej intencji wejścia w przeciwnika wyprostowaną nogą, a Ukrainiec po prostu się w niego #!$%@?ł jak dzik w sosnę. Przecież doskonale widać, że Danielsona noga leci od dołu do góry
  • Odpowiedz
@pawel_187: czy to był wślizg na zawodnika z piłką? Bo to się odnosi do sytuacji gdyzawodnik biegnie z piłką a drugi robi wślizg i wybija piłkę ale te kosi zawodnika.
W tej sytuacji piłka spadała z góry i szwed wyprostował nogę żeby ja wybić a Ukrainiec nabiegał i się nadział.
  • Odpowiedz
@jlp: ale to zawodnik, w tym przypadku, wybijający piłkę ma obowiązek zrobić to w sposób nie zagrażający innym. Nie ma znaczenia, że to Ukrainiec w niego wbiegł, bo Szwed swoim wybiciem stworzył zagrożenie
  • Odpowiedz