Wpis z mikrobloga

Czy ktoś orientuje się jak wygląda wyjazd na GP Węgier w tym roku i na jakich zasadach? Mam wykupione bilety z adnotacją, że jak Rząd nie wpuszcza / GP odbędzie się bez udziału to mogę zwrot hajsu lub przełożyć na przyszły rok.
Szukam w necie informacji ale nigdzie nie mogę się doczytać konkretnego info.
#f1 #wegry
  • 16
@SpalaczBenzyny:

Możliwy jest przyjazd na międzynarodowe imprezy sportowe i kulturalne pod warunkiem:


- wyrażenia zgody na poddania się na granicy badaniu zdrowia, które nie stwierdzi podejrzenia zarażenia COVID-19;

- przedstawienia ważnego biletu uprawniającego do udziału w ww. imprezach;

- przedstawienia negatywnego wyniku badania molekularnego - SARS-CoV-2 PCR test – wykonanego w ciągu 3 dni, potwierdzonego w języku węgierskim lub angielskim.

Prawo wjazdu i pobytu na ww. imprezy nie przysługuje osobom towarzyszącym.
@klepacz: @Dick_Wilden: Tu jest problem tego typu, że wstępne informacje mówiły o tym, że wyścig odbędzie się, ale wjazd tylko na 48 lub 72h, a my np. mamy bilety na 3/4 dni włącznie ze zwiedzaniem pitu, co nie pozwala na zostanie na pełny weekend tylko częściowo. Chcieliśmy też wrócić do Budapesztu na 1/2 dni i pochodzić, więc...
@Dick_Wilden: Próbowałem - problem jest tam się dodzwonić, a jak mi się już udało, to sami nie wiedzą / mamy obserwować stronę rządową i czekać na nowe informacje, a te nie wiadomo kiedy się pojawią ()
@kokus: zorientuj się co możesz zrobić z tymi biletami, a w ostateczności sprzedaj je. Na sam piątek, sobotę i niedzielę nie ma sensu się pchać. Poczekaj rok, dwa aż wrócą jakieś warunki i wtedy uderzaj.
@Just_Think_More: Zaszczepiony musisz być (nie wiem czy jeśli nie jesteś to wystarczy test) - nie dowiadywałem się, bo jestem zaszczepiony, jest wjazd bez limitów typu 72h w kraju możesz być. Trzeba okazać wykupiony bilet na imprezę jak pytają.

Ja sam nie wiem jeszcze czy pojadę - firma, w której pracuję nieprzychylnie podchodzi do przyznania mi urlopu 3 dni roboczych... Jeśli nie uda się, to będę miał do sprzedania 4 bilety na