Wpis z mikrobloga

Miraski, jaki #rower w niskiej cenie do jazdy po mieście dla różowej jest warty zakupu? Żadnych wyczynów, jazda po bułki i do pracy. Jakieś ze trzy przerzutki i budżet poniżej tysiąca.

Dziękuję z góry!!
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maxpawkas: chcesz dopłacać kilka stów żeby rower wyglądał na "miejski"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda kasy, lepiej za ten hajs dokupić porządną lampkę, kask czy inne bidony i jeszcze ci zostanie.
@maxpawkas: minimum musi kosztować 15k, pamiętaj żeby różowej kupić zegarek Garmina z GPS taki za 3k minimum, bez takiego zegarka nie da się jeździć na rowerze nawet do pracy, a i jakiś dobry telefon z zajebistym aparatem żeby każdym przejazdem do sklepu albo pracy mogła się pochwalić na wykopie albo jakieś grupie fotorelacją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maxpawkas: mojej też się marzył "miejski" rower. Wybiłem jej to z głowy bo wiedziałem że rowera będzie używać raz na ruski rok, więc szkoda kasy. Kupiliśmy tego riverside'a z deca, akurat była jakaś promka za 699zl i zadowolona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maxpawkas: używka za 1500 powinna być spoko. Ceny w tym roku oszalały i nie ma zbyt dużej dostępności. Na nowy rower bym powiedział że potrzeba 2,5-3k by był dobry i bezpieczny do miasta.