Wpis z mikrobloga

@Quester: no i sam widzisz, że ludzie są różni i mają różne gusta. Są przecież nastolatki, które też chciały iść w tany z przystojnymi nauczycielami i to wcale nie oznacza, że dorośli ludzie powinni się nad tym spuszczać i oceniać sytuację z perspektywy dorosłego człowieka, świadomego swoich seksualnych potrzeb. To, że jakiś dzieciak pałuje wiplera pod nauczycielkę nie robi na mnie wrażenia, ale to, że dorosły facet przyklaskuje molestowaniu seksualnemu, bo
@Chehu: Ale odnieś się do meritum, ćwierćintelektualisto za 3 grosze. W jaki sposób wyciągasz wniosek na podstawie tak marnej próby jak komentarze pod postem?

ida, jeszcze jak. Moge tak samo brac na powaznie te komentarze jak nie brac na powaznie twojego i nikt mi nie zabroni


To jest właśnie wybiórczość umysłowy Januszu. Komentarze pod postem bierzesz na poważnie, bo pasują Ci pod tezę, a innych już nie bierzesz, bo nie pasują.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
A teraz zamieńmy oboje płciami, młody nauczyciel i nastoletnia uczennica uprawiają seks w różnych miejscach.

Komentarze bylyby pewnie w stylu przescigania sie w wymyslaniu kolejnych tortur dla tego zbrodniarza xD


@Megawonsz_dziewienc: Tylko faceci piszą te pochlebne komentarze dla nauczycielek gwałcicielek, wiec sami jesteście sobie winni.

@pierogu: Tylko kobiety uzależniają się od damskich bokserów, więc same jesteście sobie winne. ¯\_(ツ)_/¯
@sebsossj: ej ale szczerze mówiąc, to mało jest przystojnych nauczycieli, ale nauczycielek ładnych jest nawet nawet, więc nie ma co się dziwić, że ludzie przyjaźniej widzą nauczycielkę która uwiodła ucznia, a nie nauczyciela który wyruchał dziewuchę
A teraz zamieńmy oboje płciami, młody nauczyciel i nastoletnia uczennica uprawiają seks w różnych miejscach.

Komentarze bylyby pewnie w stylu przescigania sie w wymyslaniu kolejnych tortur dla tego zbrodniarza xD


@Megawonsz_dziewienc: dlatego musimy czym prężniej rozwijać AI do celów sądowych.
@eternal_slavo można? A to nie wiedziałem że można, mam wielu znajomych nauczycieli i nie słyszałem żeby ktoś pracował już po licencjacie no ale może się nie znam, wiem natomiast że każdy z nich ukończył studia 5 letnie, moim zdaniem to dyrektor też nawalił przyjmując ja do pracy w tak młodym wieku, ale to pewnie po znajomości było jak znam życie