Wpis z mikrobloga

  • 6
S 27 Poznań

Zgłoszenie de06815402a6715f z dnia 2021-06-28 22:05:27

Imię: S
Wiek: 27
Miejscowość: Poznań

Kim jestem?
Prawie magister, obecnie pracuję co niestety wypełnia mi większość życia, ale planuję zmiany na tym polu. Ogólnie mocno śmieszek, szybko może paść klasyczne pytanie "wszystko jest dla ciebie takie zabawne?", ale potrafię zachowywać się poważnie, gdy sytuacja tego wymaga. W towarzystwie (szczególnie nowym) grzeczny i trochę nieśmiały, ale "zyskuję" przy bliższym poznaniu. W związku czuły i wspierający, a przynajmniej tak siebie postrzegam.

Wygląd
Brązowowłosy, niebieskooki mąż mierzący sobie 175 centymetrów. Waga w miarę w normie, obecnie 77kg, ale staram się o siebie dbać. Budowa chyba normalna, nie byczek, ale patykiem też nie jestem. Morda chyba w miarę, zdarzyło mi się usłyszeć żem przystojny, z ust innej osoby niż mama i babcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zainteresowania
Interesuje mnie głównie historia, lubuję się w fantastyce (czytanej, oglądanej, granej), astronomia, gry wideo, piłka nożna, muzyka, czasem lubię obejrzeć anime, poszwendać się po lasach. Jest mnie w stanie krótkotrwało zainteresować praktycznie wszystko (nie ma to jak parugodzinna wycieczka po wikipedii).

Czego oczekuję?
Najważniejsze żeby kochała, potrafię się dostosować. Lubię kobiety o "dziewczęcej urodzie", ale gdybym szukał ideału, to życia by nie starczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°). Średnio przepadam za polityką, mam swoje poglądy i nie przeszkadza mi to, że partnerka mogłaby mieć inne. Możemy się w tej kwestii nie dogadać, ale zawsze będę Twoje zdanie szanował, w zamian oczekuję tego samego. Najlepiej w ogóle się tym nie przejmować, bo to tylko zatruwa relacje między ludźmi. Najbardziej brakuje kogoś do kogo można by się przytulić, gdy dzień będzie mocno posysał/odwdzięczyć się tym samym.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wolny dzień spędzony wspólnie tak jak oboje tego chcemy. Może najpierw spacer w mniej uczęszczanym miejscu, potem odpoczynek w domku przy czymś miłym do oglądania i przytulaniem na kanapie. Choć wspólne wyjście czy to do kina, czy na kolacje też brzmi doskonale. Cały dzień spędzony w domu też spoko.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub cywilny mogę wziąć, z kościelnym może być problem przez brak bierzmowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzieci trzeba byłoby bardzo poważnie przemyśleć, na ten moment nie, ale gdyby znalazła się idealna partnerka to na pewno przemyślę. Alkohol lubię, ale w normie, piwko po pracy w normalnych ilościach. Obecnie popalam, ale staram się rzucić i nie będę miał z tym problemu, gdyby druga połówka tego wymagała.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypoznan #mirekszukamirabelki
  • Odpowiedz