Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, ostatnio moja super dziewczyna zaczęła się chyba trochę przeobrażać w #p0lka . Czy wg Was, czyli osób postronnych poniższe zachowanie jest okej, czy nie okej?
Sytuacja wyglądała mniej więcej tak:
Dziewczyna szła do kolezanki na nockę razem z resztą koleżanek. W planie nie miały żadnych wyjść itp. więc daje jej spokój, sam też miałem zajęcie i nie gadaliśmy w nocy. Po czym dowiaduję się rano że były jednak na mieście, a ona stwierdziła, że nie warto mi pisać, że idą coś robić.
Według mnie normalnym jest mówienie sobie nawzajem w związku co się zamierza robić i gdzie, chociażby z tego powodu jakby się coś stało, a już tym bardziej, jeśli zmienia się swoje umówione plany i idzie z ludźmi, których się krótko zna.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d997a7687918000a216771
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
Ruchac, obserwowac. @szara_rzeczywistosc juz dobrze pisal, zazdrosci sobie nie nakrecaj, wyjscia na miasto bez konsultacji nie bylyby dla mnie problemem. Nawet w towarzystwo, na balety. Bedzie Cie chciala puscic bokiem to i tak Cie pusci, chcocby z tindera. Nawet lepiej niz gdzies na bibie, bo znajomi nie widzo, z automatu mniejszy przypau.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Potrzebowała odrobiny emocji i szaleństwa. Jak nie weźmiesz spraw w swoje ręce to małymi kroczkami będzie próbować jak daleko może się posunąć. Zwyczajnie Cię testuje jak bardzo miękki jesteś. Kobiety tak mają podświadomie i nigdy nie zdają sobie z tego sprawy że chłopa testują.
  • Odpowiedz
W planie nie miały żadnych wyjść itp. więc daje jej spokój, sam też miałem zajęcie i nie gadaliśmy w nocy. Po czym dowiaduję się rano że były jednak na mieście, a ona stwierdziła, że nie warto mi pisać, że idą coś robić.

Według mnie normalnym jest mówienie sobie nawzajem w związku co się zamierza robić i gdzie, chociażby z tego powodu jakby się coś stało, a już tym bardziej, jeśli zmienia się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A teraz zadaj sobie pytanie, czy przeszkadza ci to że cię nie poinformowała o tym że idą na miasto, czy że w ogóle poszła na miasto z koleżankami, bez ciebie.

Bo jeśli to pierwsze, to zwyczajnie powiedz jej, że wolałbyś żeby cię informowała, bo nie chodzi tu o żadne kontrolowanie jej, tylko się martwisz, coś się stanie i nie będziesz wiedział nawet gdzie jest (czyli te argumenty, które przywołałeś). Jeśli
  • Odpowiedz