Wpis z mikrobloga

Powiem wam tak że trochę poczytałem komentarze pod filmikami ekipy a szczególnie u Marcysi, Tromby i Murcix i mam wrażenie że ludzie zaczynają się powoli nudzić nimi, ich contentem, zauważyłem że ludzie od nich coraz więcej wymagają i w sumie dobrze bo mając ponad milion subskrypcji z takim hajsem jaki oni mają to mogą zrobić oryginalny odcinek a nie tylko wciskanie jakiejś diety która źle wpływa na zdrowie, łażenie po restauracjach i odcinki z odtwarzaniem tik toków... Wiadomo że zawsze pojawiały się jakieś negatywne komentarze bo to jest naturalne na scenie YT ale to co zobaczyłem u Marcysi w odcinku o najdroższych restauracjach to jebłem bo dawno nie widziałem tyle negatywnych komentarzy i z dnia na dzień widzę że oni serio już pomysłu nie mają na siebie i ten balonik końcu pęknie bo ile można oglądać jedno i to samo... Ja się zastanawiam że Wujek Łuki czy Friz nie zwracają im uwagę bo jeżeli oni chcą wchodzić na giełdę z takim contentem który ekipę ciągnie na dno to życzę powodzenia...
#friz #polskiyoutube #youtube #rozrywka
  • 4
@wakxam: Bo to lenie smierdzace, ale zauwaz, ze tylko baby poza Wersow i Nowciax xD
Mi sie kojarza z Lexy (na nia juz patrzec nie moge bo jest tak obrzydliwie, odrzucajaco leniwa, nieporadna i niekreatywna, ze szok. Kompletnie nie umie wykorzystac szansy na popularnosc jaką dal jej Stu i jest najzeyczajniej glupia) podobne do niej sa Murta, Marcucha i Fusialka. Zrobic najmniej wymagajacy odcinek bo i tak bedzie mial viewsy zapewnione
@wakxam: mimo wszystko wydaje mi się, że ekipa zrobiła już bardzo dużo i ciężko coś nowego wymyślać. Do tego należy pamiętać, że np Murcix raczej nigdy kreatywna nie była na tyle, żeby dojść sama do tego poziomu, a mało kto potrafi wymyślać oryginalny, ciekawy content. Patec został wybrany, bo wcześniej robił fajny content z Bodziem na swoim kanale, więc nic dziwnego, że solo również sobie radzi.
@wakxam: Tromba byl w Ekipie od poczatku a taka Marta i Maria trafily tam przez chlopow a nie swoj talent. Wersow ma taka przewage, ze zaczerpnela wiedze od Friza, ale widac tez ze sama sie stara i np na instagramie robi QandA czy dany typ odcinkow wgl interesuje widzow. Fajne jest to, ze Wersowa dziala tak roznorodnie tu wywiady, tu moda kosmetyki, tu nowe zawody i mistrzowie czegos, a tu odc