Wpis z mikrobloga

@Windmark: Spodziewałem się takiego pytania. Pomimo iż jestem zwolennikiem wolnego rynku, liberalizmu gospodarczego to jednak jestem bardziej pro europejski jeśli chodzi o sfery społeczne. ( związki homseksualne, aborcja, in vitro, świeckie państwo, wolność jednostki w każdym tolerancyjnym zakresie, ale oczywiście w umiarze. )

Dodatkowo sam głosowałem na RP, więc w Waszej opinii mogę być lewakiem, choć się za niego nie uważam. Żałuje wyboru bo tragicznie poprowadził polityke. Chciał socjalnego państwa, a
@Beik: Mi związki homoseksualne, in vitro, świeckie państwo i wolność jednostki nie przeszkadzają. Dlatego głosuję na Korwina.

Aborcję też popieram, ale za obopólną zgodą matki i płodu.
@RPG-7: Tak. Zgadzam się z Tobą, może trochę naiwnie uwierzyłem, że Janusz P. skupi się na gospodarce bo miał dość ciekawy program gospodarczy przed wyborami. Znacznie bardziej wolnorynkowy niż lewicowe POPIS.

@Windmark:

Razi mnie po prostu Korwin Mikke swoimi poglądami na pewne sprawy. Przesadzony jest, mimo iż uważam go za jednego z najinteligentniejszych, jeśli nie za najinteligentniejszego polskiego polityka w naszym kraju. Korwin Mikke zawsze jest drugą alternatywą przy wyborze,
@Beik: i z liberalnych gospodarczo postulatów też g... zostało RP.

też się z Korwinem nie zgadzam co do światopoglądu, ale i tak nie będzie nikomu zaglądać do łóżka, więc to co sobie tam prywatnie uważa - mam gdzieś. nie ma to żadnego wpływu na rzeczywistość. tematy te zaczynają i kończą się w studiu telewizyjnym.