Wpis z mikrobloga

#motocykle #airpods używa ktoś AirPods Pro albo innych słuchawek jako interkomu?
Da radę tak jeździć, nawet na jednej słuchawce? Rozmówca słyszy nas normalnie?
Chodzi mi jedynie o rozmowy telefoniczne
  • 22
  • Odpowiedz
@mchmjszk: nie ma opcji żeby mikrofon wyłapał przy tym hałasie dźwięk rozmowy. Kumpel testował opcje z normalnymi słuchawkami na kablu tylko musisz sobie mikrofon przypiąć blisko ust i pomaga owinięcie w gąbke od mycia naczyń.
Gra nie warta świeczki bo te tanie interkomy wystarczające do rozmów telefonicznych kosztują 100-150zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mchmjszk: za niedługo sprawdzę jak cię to ratuje, generalnie używam airpodsow do rozmowy w głośnym otoczeniu i sprawdzają się, myślę że w kasku będzie podobnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dawid13, @mchmjszk jeździłem na jedej i obu słuchawkach samsung buds. Kumpel miał interkom, normalnie do siebie zadzwoniliśmy i obaj słyszeliśmy się nieźle, da rade tak jeździć
  • Odpowiedz
  • 0
@e47d8g46: To jak możesz to daj znac, ja wieczorem będę w domu, to tez sprawdzę jak z moim kaskiem działają.
Bo już jechałem kupić interkom ale tak pomyślałem, ze na jednej powinno spoko działać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mchmjszk: podczas jazdy spoko, słuchawki nie przeszkadzały. Jedynie przy zdejmowaniu kasku za każdym razem mi spadały na ziemię, nie udawało mi się ich złapać, więc mikro zawały ze sie rozwaliły ;)
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Jeździłem na kursie używając jakichś najtańszych xiaomi, instruktora słyszałem głośno i wyraźnie ale żeby on mnie usłyszał to musiałem krzyczeć. No i obowiązkowo słuchawka wypadała przy zdejmowaniu kasku.
  • Odpowiedz
tanie interkomy imho to badziew


@Sahkez: tylko nie mów mojemu vnetphonowi v6 co to go za 25 dolcow kupilem, bo #!$%@? dobre 4 lata dziala i sie jeszcze nie zorientowal, że jest #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: Dokładnie jest tak jak mówisz. Rozmówca czasem sie nie zorientuje że jedziesz motocyklem.
Tylko głównym komfortem do swobodnej rozmowy jest w miare dobry kask, długa szyba motocyklowa + deflektor.
Na nakedzie przy 100km/h mając drogi interkom i tak juz bedzie sie słabo rozmawiać.
  • Odpowiedz