Wpis z mikrobloga

Siemanko, jestem tydzien po artroskopii kolana - zrobiona rekonstrukcja ACL + szycie łąkotki. Problem jest taki, że ból jest okropny. Dopóki leże i mam noge jakby w poziomie/na rowni z biodrem jest ok. Wystarczy że wstane i przejdę kawałek do toalety i noga zaczyna tak boleć takim pulsującym bólem(jakby nie boli jedna część kolana tylko cale kolano od ciśnienia krwi?) No generalnie jestem twardy chlop ale ból jest okropny i zaczynam się zastanawiać czy to jest normalne? Że tydzien po operacji nie da się być w pionie bo ciśnienie chce mi rozwalić kolano #artroskopia #ortopedia #sport #medycyna
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@damian713 tak, okazało się że ból był z tego miejsca z którego wycięli mi sciegno do przeszczepu, minął jakos 10-11 dni po operacji I już jest git ( ) 3 miesiące po operacji jezdze na rowerze, plywam na basenie i w zasadzie chodze juz nie kulejąc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boroborro: wiem że stary temat, ale pamiętasz może czy razem z tymi objawami miałeś opuchnięta nogę od kolana w dół?
5 dni temu miałem identyczny zabieg i teraz identyczne dolegliwości, z tą różnicą że to nie jest pulsujący ból. A boli właśnie w okolicach kolana i z tyłu, tuż przy zgięciu
  • Odpowiedz