Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie!
Wróciłem właśnie z tygodniowej wycieczki w Rosji. Odwiedziłem w tym czasie wiele miast rosyjskich oraz byłem na meczu Polska - Szwecja.
I co wam mogę powiedzieć?
W Rosji 100% ludzi chodzi szarych, ponurych i nieszczęśliwych. Każdy ma normalną lub smutną minę. Nie ma tam czegoś takiego jak szczęście. Komuna gdzie zdanie należy do Łukaszenki, kościoły, codzienny marazm bez zmian na lepsze, alkoholizm sprawia również i depopulację. Władzy to jakoś nie interesuje.
Na zachodzie ludzie są odwrotni. Zresztą inżynierowie i lekarze z Afryki oraz krajów arabskich również zakładają tam rodziny.
A w Polsce? W Polsce jest tak samo jak w Rosji. Też znaleźć jakąś szczęśliwą osobę gdziekolwiek graniczy z cudem. Na zachodzie wszyscy czują się szczęśliwie. Pozostałości po komunie. UE już jest dawno a niektórzy ludzie dalej nie potrafią się przenieść. Rosja to taki sam kraj który był w Polsce jeszcze do późnych lat 90. Również #polki są podobne do Rosjanek gdzie widziałem jak facet 4x próbował wziąć dziewczynę za rękę ale ona go stanowczo odpychała. Wielka księżniczka jak w Polsce. Dopiero z wejściem do UE zaczęło się to trochę na szczęście zmieniać. Ale jednak nie ma jeszcze przykładowych autorytetów. LGBT na zachodzie traktuje się normalnie, nikomu to nie przeszkadza. U nas wywołuje to agresję. Jeszcze sfera Kościołów i starszego pokolenia. Ciekawe kiedy w naszym kraju to się zmieni i nie będzie takiego kultu kobiecego aby można było w końcu znaleźć sobie prawdziwą dziewczynę zamiast tworzyć sztuczny związek jak niemalże wszyscy.

#polki #rozowepaski #zwiazki #seks #niebieskiepaski #redpill #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d8a0ea687918000a216662
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7