Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 31
385 863 + 117 + 21 = 386 001

Wczorajszy poranny wyjazd do rodziny spalił na panewce. Najpierw brat zaliczył poważnego szlifa na zjeździe z wiaduktu Kosynierów (zjazd z słabo zorganizowaniem przekraczaniem drogi na zakręcie), a później, w poprzek zapowiadanej prognozy, wjechał deszczyk, na którego na kacu nie miałem najmniejszej ochoty. DNF po 20km.

Dzisiaj rehabilitacja za wczoraj i #100 w celu inspekcji DDR w śladzie kolejki z Obornik w kierunku Obrzycka, powrót przez Szamotuły. Pogoda git, wiatr też niezbyt silny - nic tylko kręcić!

Total tiles: 2235(+46)
Max cluster: 730 (+7)
Max square: 21x21 (-)

#rowerowyrownik #szosa #kwadraty

Skrypt | Statystyki
  • 7
@kuraku: no panie! Ogólnie trasa kolejowa jest opisana chyba na tych tablicach plus cała historia mostu. Na końcu tej ścieżki masz wiatę i dalej idą tory w takie krzaki i po chwili masz most. Ogólnie województwo chciało zrobić tą ścieżkę dalej do Wronek tak jak prowadzą stare tory ale PLK nie chciało przekazać mostu za darmo choć i tak go nie wyremontują i nie skorzystają z niego.
vanderbike - @kuraku: no panie! Ogólnie trasa kolejowa jest opisana chyba na tych tab...

źródło: comment_1624857394mv7nklNbMoqtszbxDNz3V6.jpg

Pobierz
@van_der_bike: a widzisz, bo ja jechałem z Sierakowa i sobie normalnie z drogi wskoczyłem w stronę Obornik na ścieżkę.

Gdybym miał zostać aktywistą, to właśnie w tym temacie. W tamtych okolicach jeszcze wspaniały i godny zrobienia ścieżki jest wiadukt w okolicach Chrzypska. Też trochę ścieżki by się tam udało zrobić, do Sierakowa np.

@inyourface: Tylko z tego co ja wiem była chęć przejęcia tego i remontu na potrzeby ścieżki. Temat jest ogólnie prosty jak drut tylko u nas jedna państwowa jednostka pałuje się z druga państwową i w sumie nikt nie chce mieć CBA na głowie, że przekazał coś komuś za darmo czy za złotówkę. Szpital dziecięcy w Poznaniu to piękny przykład właśnie takiej postawy.