Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RecussDH: aż nie chce mi się wierzyć żeby ktoś tak głupi znalazł drogę na marsz równości xd nawet mój facet który jest cishet i nie interesuje się tematami LGBT umie wymienić kilka powodów dlaczego te marsze się odbywają...
@RecussDH: Ogólnie problem polega na tym że nie każdy człowiek jest umiejętnym dyskutantem który potrafi z marszu odpowiedzieć na zadawane pytanie. Są ludzie którzy potrafią się dobrze wypowiedzieć ale tylko jeśli mają czas się przygotować przez odpowiadanie na przykład w formie pisemnej a są ludzie którzy mają konkretne przekonania ale nie potrafią o nich opowiadać bo rozdali mało punktów w elokwencję i tyle xD
Ludzie nie chcą odpowiadać na tego typu
@Lolenson1888: > Dla mnie cała koncepcja walki o "równość" to absurd.
No, bez kitu, nierówności i tak będą więc po co lincoln niewolników wyzwalał, przegrali loterię genetyczną i urodzili się czarni, nic się już z tym nie da zrobić bo nierówności zawsze będą, niech już sobie służą białym ludziom do końca świata xD
A leworęczni? No cóż, nierówności i tak będą więc możemy ich "leczyć" i zmuszać do tego żeby uczyli
A koleś który idzie z mikrofonem udzielać wywiadu z ludźmi z którymi już z założenia się nie zgadza to ten sam typ człowieka co płaskoziemcy którzy robią #!$%@? eksperymenty na płaskość ziemi i uważają je za miarodajne dopiero kiedy wyniki wyjdą takie jakie im pasują. Obiektywizm i bezstronność podstawą dobrego dziennikarstwa.


@ZbychuKompaktor: No z całą pewnością - wszak zadawał pytania z tezą. Jprdl
@ZbychuKompaktor: po prostu typiary omamiome twitterem i tiktokiem idą jak bydło popierac jakies ruchy, a ty robisz do tego ideologię ze tak na prawdę wiedzą ale nie powiedzą xD

w latach 30 przez takich ludzi głupich wygrywały totalitaryzmy, bo pospolstwo glosowalo jak im sie powiedzialo


@ButtHurtAlert: @ZbychuKompaktor dobrze powiedział. Tym bardziej, że na filmiku wyraźnie widać, że te dziewczyny nawet niespecjalnie chcą cokolwiek mówić do mikrofonu ¯\_(ツ)_/¯
@Lolenson1888: rozumiem, że czarni w stanach tez nie powinni walczyć o równość, tylko pogodzić się z tym, ze równości nigdy nie będzie i oni zawsze będą niewolnikami, a biali panami? W każdym kraju najpierw były parady, a dopiero potem śluby par jednopłciowych itd. Niestety, ale wolność i równość trzeba sobie z reguły wykrzyczeć, albo wywalczyć.
@Lolenson1888: czyli "życie nie jest sprawiedliwe więc nie walczmy z niesprawiedliwością". #!$%@?ąc od postulatów lewicy, chyba urodziłeś się wczoraj, jeśli myślisz że najinteligentniejsi i najbardziej pracowici odnoszą sukces
@RecussDH: #!$%@? naprawdę jak patrzę jak łatwo udało się was wciągnąć w bezsensowna dyskusje o lgbt mająca na celu jedynie powszechna polaryzację społeczeństwa to aż mi łezka się w oku kręci i szykuje obniżkę umów w mojej firmie bo te robaki i tak #!$%@? zrobią