Wpis z mikrobloga

Obudź się przegrywie! Możesz mi powiedzieć czemu mi to robisz wykopku? Skoro wiesz że i tak wszyscy będziemy martwi w ciągu 50 lat i nasze życie nie ma sensu to czemu próbujesz nam to uświadomić? Bo sam przegrałeś w loterii genetycznej? Nigdy nie trzymałeś za rękę? Czemu piszesz nam że wszyscy których znamy w ciągu 50/60 lat będą martwi a kosmos ma na nas #!$%@?? Czemu piszesz nam że operujemy na prostych pętlach nie widząc nawet bezsensowności naszej egzystencji? Czemu mówisz nam że nasze osiągnięcia są tylko lokalne i że kiedy umrzemy wszystko i tak zostanie tu na Ziemi pożarte przez postępująca entropię? Boli cię to że mamy przeciętną inteligencję i nie zajmujemy sobie głowy takimi sprawami?

#nihilizm
#przegryw
#przegrywpo30tce
#blackpill
#incel
#tfnogf
#normictwo
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
Pobierz B.....a - Obudź się przegrywie! Możesz mi powiedzieć czemu mi to robisz wykopku? Skor...
źródło: comment_1624753115FoxqnnvSUcLW3twUZZ8caZ.jpg
  • 21
@traphone:

Dlatego nadinteligencja i wysokie IQ to upośledzenie. Ponieważ osoby o przeciętnej inteligencji mają to w dupie. Idą na melanż, #!$%@? się, ruchają, idą do pracy i tak w kółko.
Osoba która wie jak życie jest #!$%@? i że operujemy na prostych pętlach nawet nie zdając sobie sprawy że nasze życie to bardzo krótka i nic nie znacząca #!$%@? i które próbują to przekazać do społeczności są automatycznie piętnowane
@blargotron: Wysoka inteligencja to jednocześnie błogosławieństwo i przekleństwo

Błogosławieństwo bo widzisz jak prostymi zwierzętami jesteśmy, przyglądasz się z boku innym przedstawicielom swojego gatunku i dociera do ciebie za tak naprawdę jesteśmy tylko ubranym szympansem który trzyma w ręku kawałek krzemu i jedzie stalowym rumakiem wraz z innymi szympansami pracować dla lokalnego osobnika alfa za kolorowe papierki

Przekleństwo bo dociera do ciebie jak bezsensowna jest nasza egzystencja, że ludzkość dorobiła wartość do
@BlackPillowaPrawda: właściwie to bardziej mnie frustruje to że jestem #!$%@? zwierzęciem które nic nie może zrozumieć k nigdy nie dowie się czym jest kosmos co tam jest czym to wszytko jest itd aż mi się derealizacja #!$%@? ciągle mam takie obrazy w głowie że jest ziemia i co by było jakby ona znikła a jakby znika pustka to co by było czym jest byt k czym jest to wszystko dobra #!$%@?
@traphone: Mordeczko czego nie możesz zrozumieć? A zgłębiałeś temat, czytałeś książki popularno-naukowego na temach budowy wszechświata, fizyki i pochodzenia życia? Oglądałeś jakieś vlogi na Ytubie z tym związane?
@BlackPillowaPrawda: wszystko wyżej napisane to prawda.
1. Życie nie ma sensu.
2. Trzeba to wyprzeć, bo nie da się żyć.
3. Religia to dobry cope.
4. Jesteśmy prostymi i prymitywnymi zwierzętami.
5. Mężczyźni o niskim iq mają więcej dzieci, mężczyźni o wysokim iq są starymi prawiczkami, wysokie iq nie jest preferowane przez kobiety.
6. Wysokie iq to anomalia i kalectwo.
7. To, że zauważasz, że życie nie ma sensu nie oznacza