Wpis z mikrobloga

Wszystko (nie)fajnie, życie po staremu, męczarnia w kołchozie w wieku 20 lat, a inni mają wakacje, widząc czasem przechodzące julki z ledwo zdanymi świadectwami, a myślami już ze swoimi oskarami nad Polskim morzem, czy Balearach bierze mnie #!$%@?, pospolite normictwo także już pewnie myślami gdzieś tam daleko w podróży popijając alkohole.
juleczki znów mają lepiej bo to co chad, czy oskar postawi to one odpłacą dług tzipskiem podczas gorącej letniej nocy..

Ja niestety nigdy nie spotkałem nikogo na mojej nędznej drodze życia, brak młodości, a raczej zniszczona i zabrana młodość. Brak czegokolwiek.
"Nigdzie nie był, niczego nie widział"
Czeka mnie robota w kołchozie, albo neetowanie w samotności jeżeli na dniach dostanę wypowiedzenie.
Karuzela #!$%@? kręci się co raz szybciej, aż w końcu z niej wypadnę. Trzymajmy się w tym #!$%@? ehh tu jedyny przytułek.
#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@? ##!$%@? #blackpill
Pobierz
źródło: comment_1624721950YPHztI1A2HLFNxFskQPnSh.jpg
  • 6
@DamianeX1X o a ja właśnie Idę z moją dziewczyną na spacer rok na studiach zaliczony, jutro idę na zawody strzeleckie, a w poniedziałek do roboty współczuję Mirek. #!$%@? też drugi telewizor w ciągu dwóch miesięcy i laptopa.