Wpis z mikrobloga

#tymbark #zareczynyzwykopem #wykopefekt

Dziś cały plan został zrealizowany. Wszystko się udało, narzeczona otworzyła Tymbark, zobaczyła napis, ja na kolana, a ona w płacz :-) Oświadczyny przyjęte wiec #happyend ! :-) Dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję, za wykopy, pomoc i wsparcie!

PS. Dodaje zdjęcie - pierścionek na palcu, a w pudełku kapsel na pamiątkę ! :-)
Pobierz kapsel_tymbark - #tymbark #zareczynyzwykopem #wykopefekt 

Dziś cały plan został zrea...
źródło: comment_MUMZuvWxHNO6kVhV240RlGubgVeclN0l.jpg
  • 30
@kapsel_tymbark Wlasnie wypilem tymbarka, patrzę na #kapsel a tam "wyjdziesz za mnie?" Gdzie ja to widziałem, szybki film z zycia przed oczami...WYKOP, tak to tam! Ktos tego kapsla szukał ! Serce przyspieszyło, internet oczywiście w takich momentach zaczyna byc wolniejszy...opcja szukaj - #!$%@? jak zwykle nie działa, ale cicho...jest... :) a tu juz po zawodach :) gdybyś potrzebował kiedys drugi daj znać ;)
Pobierz majkaro - @kapsel_tymbark Wlasnie wypilem tymbarka, patrzę na #kapsel a tam "wyjdzies...
źródło: comment_Yb34gYbrgSOmCFo5K7StevEUlZNTwkzS.jpg
@majkaro: No z nieba Ty mi spadłeś!!! Ja też już jestem po kontakcie z Tymbarkiem, a przez to bieganie po supermarketach i przeszukiwanie półek z napojami to już ochrona na mnie krzywo patrzy... Może uda się zdobyć od Ciebie jakoś ten kapsel w celu wiadomym - matrymonialnym... :-)