Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PeriodFromVaginax9: a tam, nie pier*** ( ͡° ͜ʖ ͡°) też grałem za dzieciaka w GTA 1, 2, VC i SA, ale zazdroszczę dzisiejszym dzieciakom współczesnych form komunikacji, współpracy i gierkowania.
Pół dzieciństwa spędziłem na kminieniu jak to można byłoby połączyc kilkuset metrowym kablem drukarkowym mój komp z kompem znajomego który mieszkał za miedzą i byśmy rezali w hirołsy i close combat. Ehh ()
Dorastałem grając w GTA SA ale w Fortnite tez pogrywalem jakiś czas temu. I dla małolatów Fortnite jest dużo lepszy - przede wszystkim jest tam multi, dzieciaki mogą sobie pograć razem, pogadać.
@PeriodFromVaginax9: Generalnie to w fortnajta nie gram ale zdarzyło mi się pograć kilka meczyków i z tych wszystkich gier typu Battleroyale Fortnajt jest najlepszy i bardzo szanuje za rozwój tej gry bo to co tam czasami się dzieje, i jakie wydarzenia robią to głowa mała. A w warzonie #!$%@? pociąg i elo, macie zmienioną mape XDDD
@Pally: a to jest akurat zajebiscie dobrze powiedziane, bo jestem starszy od OPa i my smieszkowalismy z dzieciakow, ktore podniecaly sie SA (bo tam byl czarny rap i hehe hood wars) podczas gdy my dorosli zagrywalismy sie w GTA3 i VC XD
Jak juz postowac boomerskie memy, to OP powinien dac chociaz jakis starszy przyklad niz #!$%@? San Andreas ktorym podniecali sie mlodociani entuzjasci murzynskich klimatow XD
San Andreas ktorym podniecali sie mlodociani entuzjasci murzynskich klimatow


@kridje: zaczynalem od gta 1, ale #!$%@? jak potłuczony, sa to definitywnie najlepsza czesc serii, szczegolnie na ps2, tylko gta 3 jeszcze takie wrazenie zrobilo
@kridje: Tu nie trafiłeś wychodku bo ja akurat gardzę czarnymi, nazwałbym ich gorzej ale po co mam platyne wyłapać, chodzi o samo to że gra jest niestarzejącym się przebojem a dla twojej wiadomości specjalnie z małej zagrywałem się w VC również i to tuż po premierze na konsoli więc wyciąg badyl z dupy bo swoim wysrywem mnie tylko bawisz.