Wpis z mikrobloga

jeden woli mocny silnik, inny fajne wyposażenie i tak dalej


@WojtekN47: przecież to się nie wyklucza? To żadne tłumaczenie by jeździć zamulonym autem, szczególnie że w e9x nie ma jakiś strasznych ficzerów jak w 7er. Co tam można było dołożyć, skórzane fotele i tempomat?
@Atreyu: No teoretycznie nie ale w praktyce jest pełno BMW albo ze słabym silnikiem i fajnym wyposażeniem albo mocny silnik i zero wyposażenia. Jeśli taka E90 ma mocny silnik i dobre wyposażenie to kosztuje często tyle co nowszy model- f30 a co do wyposażenia to raczej wodotrysków nie ma ale można spotkać keyless, sportowe, grzane, pompowane, elektryczne, skórzane fotele z pamięcią, automatyczne światła długie, xenon z doświetlaniem zakrętów, Webasto, tempomat aktywny-
@WojtekN47: keylessa to lepiej nie mieć, fotele przekłada się p&p (a m-sporty różnią się głównie pompowanymi boczkami), a choćby tempomat aktywny z radarem w 3'ce to biały kruk - na żywo jeszcze nie widziałem.

Różnice w wyposażeniu bywają w 320d. W takim 335i jak szukałem nie trafiłem na ani jednego golasa. Jak ktoś brał nową prawie najwyższą wersję silnikową, to też zazwyczaj nie oszczędzał na wyposażeniu.

Jedyne dwie różnice jakie były