Wpis z mikrobloga

@JestemPioter: kto pompuje piłkę nożną w polską reprezentację? Prywatne podmioty? Dlaczego miałbym im zabraniać robić co chcą ze swoimi pieniędzmi? Na wielkich imprezach Polskę potrafi oglądać po 15 - 16 milionów polskich widzów, to jest ogromna reklama.
  • Odpowiedz
"pozytywne wrażenie" xD ty masz swoją racje, a ja mam swoją rację i na tym zaprzestajmy tą polemikę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@JestemPioter: komentarze generalnie są takie że repra robi straszne błędy w obronie ale za to dobrze się oglądało ich mecze i jeśli odpadać z euro to po takim meczu jak ze Szwecją.

to dobrze, że "wątpisz" ale nadal to tylko twoje "wątpienie" a nie
  • Odpowiedz
@JestemPioter: już nie mówię, że piłka nożna ma taką popularność nie bez powodu. W siatkówce liczy się głównie to ile masz wzrostu, jak wysoko potrafisz wyskoczyć do bloku czy uderzenia, każdy mecz w siatkę jest praktycznie taki sam, ciężko tam o jakieś zaawansowane różnice taktyczne pomiędzy drużynami.

Co innego w piłce. W piłce możesz być wysoki i fizyczny, możesz być niższy i nadrabiać techniką lub szybkością. Praktycznie każdy znajdzie swoją
  • Odpowiedz
że skończyłem z tobą dyskusję na ten temat, gdyż nie dojdziemy do wspólnego mianownika, miłego dnia


@JestemPioter: czyli robisz taktyczne #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miłego dnia
  • Odpowiedz
nie, lepiej być najlepszy w sportach w które nikt nie gra i nikogo nie interesują XD


@prezeskuliziemskiej: taką reprezentację polski w curlingu to od czasu do czasu bym obejrzał, ciekawsze to od siaty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście dopóki będą się finansować z prywatnych pieniędzy, tak jak PZPN finansuje reprezentacje
  • Odpowiedz