Wpis z mikrobloga

@JestemPioter: sport którym interesuje się i to niespecjalnie, kilka krajów na świecie. Gdyby z kolei piłka była tak popularna jak siatka to osiągali byśmy wyniki jak w siatce a tak konkurencja w piłce jest na dużo wyższym poziomie, więc nic dziwnego że i ciężej pokazać się w niej tak jak w siatce.
Bardzo fajnie że oglądasz siate. Powiedz, z jakich miast pochodzą najlepsze kluby w Polsce? Z największych czy może z
@JestemPioter: Najpopularniejszy siatkarz Polski (Kurek) ma 178k followersów na instagramie, Robert Lewandowski 21 milionów. Spytaj kogokolwiek z zagranicy o znanego Polaka (o ile znasz jakikolwiek język) to - może cię zdziwię - ale nikt nie wymieni żadnego przehypowanego siatkarzyny, który rywalizuje z czterystoma siatkarzami na świecie (chyba więcej osób nie uprawia tego świetlicowego sportu?), tylko jednego z najlepszych napastników w historii piłki nożnej.
@JestemPioter: a poza tym zadziwie cię, ale sam oglądałem kiedyś oglądałem siate, ale to były czasy jak trenerem był chyba lozano. I generalnie oglądałem dużo różnych sportów, ale zostałem tylko przy piłce.

Polska piłka (reprezentacja) to dno nie warte finansowania


@JestemPioter: reprezentacja jest finansowana z kasy pzpn. PZPN ma kasę m.in. od sponsorów którzy chcą się reklamować reprezentacją. To prawda, że kluby finansowane przez miasto albo państwowe spółki to patologia
@Anck-Su-Namun: Fajne zestawienie. Wychodzi z niego, że Polska była najsłabszą drużyną, zaraz po Turcji, a chyba każdy kto oglądał mecze widział, jak mierna jest Turcja. Polaczki po meczu z Hiszpanią wyidealizowali sobie naszą reprezentacje, a to twarde statystyki pokazują jaką miernotą była. Ale janusz z harnasiem w ręku i tak będzie pamiętał przez 10 najbliższych lat, zwycięski remis (kur*a jak to brzmi XD) z Hiszpanią. ( ͡° ͜ʖ ͡
czyli uważasz, że najlepszą promocją Polski jest jak inne kraje oglądają jaka to Polska jest słaba, nieporadna i żenująca? Zatem fajna promocja. Taka nie na naszą korzyść


@JestemPioter: wciąż lepsza niż zwycięstwo jakiejś ligi światowej w siatce, bo przynajmniej o tym się mówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym przeglądając komentarze na reddicie to zostawili nawet pozytywne wrażenie po tym euro w porównaniu do wyniku punktowego w
@JestemPioter: poza tym już nie mówię o takich krajach jak macedonia, dla których występ na euro to już promocja kraju sama w sobie. Wątpię że wygrana jakiegoś turnieju w siatkę przyniosłaby im choćby część z tej promocji