Wpis z mikrobloga

  • 168
Słuchajcie sprawa jest poważna.
Niestety mam znajomego który jest kompletnym szurem i foliarzem. Wierzy w reptilian, szkodliwość 5G oraz nie wierzy w covida. Oczywiście według niego szczepionki są bronią do zabijania ludzi.
Ostatnio posunął się do tego ze wydrukował takie ulotki które będzie rozwieszać po mieście…
Żadne argumenty na niego nie działają, nie potrafi nawet zrozumieć prostych logicznych słów. Najważniejsze dla niego są grupy na Facebooku i filmy z żółtymi napisami.
Czy mieliście podobne sytuacje ze znajomymi których udało się wam przywrócić do normalności?
slawke - Słuchajcie sprawa jest poważna. 
Niestety mam znajomego który jest kompletny...

źródło: comment_16246068800OnOKC2JO3PJ90wXgs6Fvr.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Czy mieliście podobne sytuacje ze znajomymi których udało się wam przywrócić do normalności?


@slawke: Ale ta normalność to myślenie tak jak Ty? A wiesz, że z takim podejściem to Ty jesteś dużo groźniejszy od znajomego?
  • Odpowiedz
  • 6
@kuroszczur: nie myślenie jak ja. Tylko myślenie jak logicznie twierdzą wszelkie informacje naukowe od osób które znają się na temacie bardziej niż ja. Zreszta zobaczmy na jego nielogiczność, w linku na ulotce jest strona europejskiej agencji leków gdzie są po prostu opisywane leki wraz z informacja czy został zatwierdziłby, i publikowane recenzje naukowców.
  • Odpowiedz
  • 4
@remfreak: No tak, gdy to poznałem to nie był taki. Jednak znajomych od tak się nie porzuca, szczególnie ze znam go 7 lat. Próbuje wszelkimi środkami zmusić go do logicznego myślenia, ale jemu się nawet nie chce przeczytać krótkiego artykułu. Woli treściwe filmiki i wpisy ludzi gdzie mówią ze szczepionki cię zabija.
  • Odpowiedz
Tylko myślenie jak logicznie twierdzą wszelkie informacje naukowe od osób które znają się na temacie bardziej niż ja


@slawke: Ja nie wnikam w kwestie płaskiej ziemi, 5G czy inne. Wiesz jak myślano o medycynie 150 lat temu? Porównaj sobie niektóre terapie do dzisiejszych. Jeżeli koleś nikogo nie atakuje, tylko sobie gada i coś drukuje to serio robienie z tego problemu to już wyższy rodzaj zamordyzmu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@slawke: jak uważasz. 7 lat to nic. Ja urwałem kontakty z toksycznymi kolegami, których znałem od zawsze i jestem szczęśliwy jak nigdy. Nic na siłę.
  • Odpowiedz
Czy mieliście podobne sytuacje ze znajomymi których udało się wam przywrócić do normalności?


@slawke: Mam takiego znajomego w pracy. Wierzy w naprawdę #!$%@? rzeczy, ale tego nie zmienię, to siedzi zbyt głęboko w głowie udało się to zmienić.
  • Odpowiedz
nie wierzy w covida


@slawke: mało kto wierzy, choroba jak choroba. śmiertelność wzrasta wraz z wiekiem, nie widzę powodów aby zamykać z tego powodu dużą część gospodarki i z tego powodu jeszcze prześladować przez to przedsiębiorców.
  • Odpowiedz