Wpis z mikrobloga

Jakoś miesiąc temu pisałem, że wrzuciłem na jutuby flmik który nagrałem żeby ojcu pokazać. Spodobało mi się trochę i jak coś mi się uda nagrać to wrzucam. Dzisiaj uczyłem się kawałka który mi siedzi w głowie od paru dni i... Cie chooy to było trudniejsze niż się mogło wydawać. Nie przez to, że linia basowa jakaś ciężka ale jakoś tak często mi się #!$%@?ło..
Miałem tyle podejść, że ten uśmiech na końcu jest szczerym wyrazem zadowolenia, że jakoś wyszło w końcu xD
Znacie inne polskie stare kawałki z fajnym liniami basowymi?

#youtube #muzyka #gitara #pokazmorde
  • 21
  • Odpowiedz
@theonlyazy: zasubskrybowałem Cię, nie #!$%@? tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kombi - Słodkiego miłego życia, niby nudne granie oktaw slapem, ale fajnie siedzi z elektroniką. No i zagrać, a zagrać czysto to nie takie hop siup. Czy ja dobrze widzę, że nie masz odwróconych strun?
  • Odpowiedz
@theonlyazy: czemu na odwróconym? Kiedyś tak się grało, bo nie było leworęcznych gitar, ale teraz to raczej nie powinno być problemu :P Tata tak grał, czy chcesz się trochę wyróżnić?
  • Odpowiedz
@smutny_czlowiek: Wygoda. Pierwszy bas był pożyczonym basem kumpla który był praworęczny. Nauczyłem się paru utworów w taki sposób i zauważyłem, że jakoś mega wygodnie się tak gra. Na gitarze gram "normalnie". Na leworęcznej. Na basie sobie tego nie wyobrażam w tej chwili..
  • Odpowiedz
@BennyLava: Myślałem o tym kawałku wczoraj nawet ;) Sprawdzę sobie dzisiaj. Dzięki za subskrypcję, postaram się tego nie #!$%@?ć xD I tak, strun nie mam odwróconych. Bas jest praworęczny.
  • Odpowiedz
@kornfan: Pierwszy bas na którym grałem to był pożyczony praworęczny bas kumpla. Nauczyłem się paru kawałków grać w taki sposób i było mi mega wygodnie. Parę osób, w tym gitarzysta z mojej kapeli, namawia mnie żebym kupił lewusa.. ale nie wyobrażam sobie tego teraz. Musiał bym się na nowo chyba uczyć grać. Nie, nie robię tak żeby się jakoś na siłę wyróżnić :D W ogóle, takich basistów jest trochę.
Na gitarze
  • Odpowiedz