Wpis z mikrobloga

@DerMitteleuropaer: widziałeś co jest w tej wiadomości "40% nowych infekcji to osoby zaszczepione" , theguardian ostatnio podawał że na 74 śmierci z powodu delty 36 to osoby zaszczepione. Halo pobudka i zacznij ogarniać rzeczywistość
  • Odpowiedz
@pigularz: Jesteś najlepszym przykładem na to, że osoby bez umiejętności czytania ze zrozumieniem nie powinny podejmować decyzji, od których zależy bezpieczeństwo i komfort życia całego społeczeństwa tylko powinny zostać zaszczepione i tyle.
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: chcesz mi powiedzieć że artykuł opierający się na słowach urzędnika jest kłamstwem ? Czyli zaszczepieni nie przenoszą choroby i dlatego Izrael wprowadził im kwarantannę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podaje Ci dane na tacy a coś pieprzysz o "przykładach" a nie umiesz się do nich odnieść xD czy ja rozmawiam z dzieckiem ?
  • Odpowiedz
@marceli1501: ale trzeba być mało inteligentna osoba aby tak odebrać mój nick ( ͡° ͜ʖ ͡°) , no cóż nie każdy ma ten zaszczyt być na prawej połówce rozkładu normalnego inteligencji w społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz