Wpis z mikrobloga

@Thundercock: No i co jest złego z tym drugim. Znam dużo gorze wyglądających typów z fajnymi laskami.
Najważniejsze jest i tak to uczucie że jesteś dobrze zbudowany. To dodaje mega poczucia wartości.
@przegryw162cm: akurat z tym sie nie zgodze, framecelizm a w szczeglonosci hipcelizm to jest powazny mankament. mam znajomego wzrostaka 197 z calkiem niezla morda ale nigdy nie mial jakiegos mega powodzenia wlasnie przez wzglad na framecelizm (i bycie skinny fatem ale na to mial wplyw)
@Medel1n_: to jest bzdura, mam 164 cm wzrostu i jestem wylooxmaxowanym, naturalnym gymcelem. Ćwiczę z mniejszymi/większymi przerwami ok 10 lat, tak łącznie i bardziej profesjonalnie podchodząc do sprawy to przepracowałem solidnie z 4-5 lat. Wyglądam podobnie jak do gościa na zdjęciu - jedynie mniejsze nabicie, bo jestem natural (ten widać po barach, iż kuł dupę) okulary, większe zakola, brzydsza morda, no i praktycznie nie mam owłosienia, rzadkie biało-przeźroczyste włoski.
Przez 27
Pobierz Pozytywnygosc - @Medel1n: to jest bzdura, mam 164 cm wzrostu i jestem wylooxmaxowanym...
źródło: comment_1624564713iDffzt8OnGO9t9ENDIrpcd.jpg
@Medel1n_: e tam, niscy goście to 170-175 i wcale nie mają aż tak przerąbane, na wykopie często się to wyolbrzymia. Tak psioczą, psioczą, ale i tak w końcu kogoś znajdują. Natomiast siłownia w żaden sposób im w tym nie pomaga, tylko raczej skille społeczne. Na wykopie często bagatelizowany jest mocny dynamizm i ekstrawetyzm, który często działa na równi z wyglądem. Ci mityczny ruchacze 170cm istnieją, ale to nie są zwykli goście.