Wpis z mikrobloga

Jako że na Steamie właśnie zaczęła się letnia wyprzedaż mam do was pytanie co lepiej opłaca się kupić? Red Dead Redemprion 2 czy Cyberpunk 2077. Sprawa wygląda tak że RDR2 ograłem już na Xbox One X z dwa lata temu więc fabułę trochę zapomniałem a teraz mam mocnego PC to jeszcze ładniej by wyglądała gierka. A do tych którzy grali już w Cyberpunka i do tych którzy dalej grają mam pytanie, dalej jest tyle bugów, jakiś błedów ścinek itp. czy da się już w miarę normalnie pograć? RDR2 kosztuje 167zł, Cyberpunk 133zł. Czy lepiej sobie odpuścić te 2 gry i kupić coś innego? Jak tak to co polecacie lub którą z tych dwóch gier polecacie? Pozdrawiam i miłego wieczoru/dnia :D #steam #wyprzedaz #reddeadredemption #reddeadredemption2 #rdr2 #cyberpunk2077 #cdprojektred #cyberpunk #gry #gaming #pcmasterrace #pc #cp2077
  • 18
@PawelMPL: Ja bym polecał Cyberpunk.
RDR2 może i ma fajne widoczki i lepiej działa, ale to gorsza gra.
Do dziś pamiętam jak w RDR2 nie mogłem biegać po obozie bo "realizm", a potem uwalniając jakiegoś typa z małej wioski zabiłem 50 policjantów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PawelMPL: Ograłem obie gry, wpierw rdr2 na słabym kompie na najniższych ustawieniach, a i tak o wiele lepiej się bawiłem niż w cyberpunku na ps5. Rdr2 to gra AAA, a cyberpunk przy niej wypada jakby jakieś małe studio próbowało wznieść się na wyżyny ale upadło z hukiem