Wpis z mikrobloga

no widac ze nie masz zadnych argumentow a ja moge sobie pisac jak chce


@KarmazynowyHefalump: Nie, nie możesz sobie pisać jak chcesz, no chyba, że chcesz należeć do grona takich zaszczytnych osób jak Krystyna Pawłowicz, która sobie stawia znaki interpunkcyjne byle jak, byle gdzie, jak totalna analfabetka. Zasady pisowni mają określone reguły, więc jeśli chcesz pisać poprawnie i być traktowany na poważnie, to powinieneś ich przestrzegać. Inaczej wychodzi Tobie zjawisko określane
węgry mają zdecydowani mniejszy potencjał niż pozostałe drużyny w grupie

@KarmazynowyHefalump: oczywiście i tutaj rzeczywiście nie ma zaskoczenia.

W przeciwieństwie do faktu, że Turcja zakończyła turniej za Walią, Rosja - Finlandią, a Polska - Słowacją.

Jeśli już wywołujesz do tablicy, w sprawie wiedzy: piłką nożną interesuje się tak od 25 lat, w ostatnich latach dużo czytam o piłce, głównie pod kątem statystyki, taktyki i ekonomii. Swojego czasu siedziałem w tym na
@KarmazynowyHefalump: Nie potrzebuję argumentów ponieważ nie ma o co. Nie zrozumiałeś treści obrazka, dowiedziałeś się o co chodzi, to nagle się obraziłeś i postanowiłeś iść na pięści o to, kto jest większym "tru fanem" piłki nożnej. Mnie nie interesuje udowadnianie komukolwiek czegokolwiek, chcesz, to znajdź sobie kogoś innego. xD
Lubisz innych pouczać a nawet polskiego cudzysłowia nie umiesz napisać xD


@Xollorenidbla: Umiem napisać „polski cudzysłów”, ale nie widzę potrzeby, żeby to robić. Moim zdaniem w internecie obie formy cudzysłowia, zarówno „literacka”, jak i "z klawiatury", są poprawne, bo nikt nie będzie oczekiwał, żebyś nauczył się na pamięć kombinacji Alt + Num Pad, albo żebyś wrzucał swój tekst do Worda, zanim go wyślesz, aby uzyskać ten głupi polski cudzosłów.

Za to
@Gaku745: Wrzucanie polityki w ten turniej to rak. Węgry mimo heroicznej walki nie miały szans na lepsze miejsce. Polska spieprzyła 1 mecz, Macedonia = Węgry, Rosja - nie potrafiła ograć Danii, która i tak wyszła paskudnie tylko z 3 pkt. Przestańcie zatruwać ten portal.