Wpis z mikrobloga

@malinq: Pierwsze zmienne fazy rozrządu miała Alfa romeo spider w 1981 roku, dokładnie 8 lat później Honda skopiowała ten pomysł i zrobiła popsuty silnik, następnie było bmw (VANOS) który tak jak i w alfie działał
@Kroledyp: nie napisałem, że honda była pierwsza, choć tak można było to odczytać. Chętnie dowiem się dlaczego vtec jest zepsutym silnikiem, a vanos jest super xd
@Kroledyp: nie gniewam się za brak wytłumaczenia, ale klasyfikowanie mnie z góry i zakładanie, że mam zakuty łeb na jakiekolwiek informacje mnie obraża. Średnio fajnie, tym bardziej, że sam rozpocząłeś temat zepsutego silnika. A hondziarz ze mnie żaden, oprócz tego, że jeżdżę hondą :P
@malinq: A którą Hondą obecnie śmigasz? Moim cichym marzeniem jest s2000 ( pomimo popsutego fabrycznie silnika( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale chyba trochę przespałem moment bo ceny idą w górę widzę
@Kroledyp: Śmiesznie się czyta jak ktoś udaje, że coś wie na jakiś temat, myli takie pojęcia, jak moc i moment obrotowy, zmienne fazy ze zmiennym wzniosem a na koniec jeszcze że ktoś skopiował coś. Pozdro poćwicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)