Wczoraj w głównym wydaniu Wiadomości, kilka minut po meczu mieliśmy okazję zobaczyć nie lada gratkę na samym początku materiału:

Niestety, polska reprezentacja nie wychodzi z grupy podczas Euro 2020. Biało-czerwoni kibice załamani.

"Przede wszystkim rozgoryczenie. Po meczu z Hiszpanią była nadzieja, były szanse na awans, no ale niestety pakujemy się i wracamy."

"Szkoda, ogromna szkoda, ale polski kibice zawsze wierni - nawet po porażce."

Takiego wywiadu udzieliła para wracająca w popołudniowym słońcu z meczu, który zakończył się chwilę przed 20:00. Albo mamy do czynienia z jakąś anomalią astronomiczną, albo z jasnowidzami. No bo przecież Wiadomości to szanujący się program informacyjny, a nie rozrywkowy, co nie?

#tvpis #mecz
feraius - Wczoraj w głównym wydaniu Wiadomości, kilka minut po meczu mieliśmy okazję ...

• 16
@mojszelejb: Fakt, ale to na nagraniu nie wygląda jak biała noc. Poza tym czy podczas białej nocy słońce wali na tyle mocno, że potrzebne są okulary przeciwsłoneczne?
@feraius: Ale jak wydedukowałeś że to jest popołudniowe słońce? ^^ Mamy czerwiec, zachód jest o 21.00, a o 20.00 jest jeszcze kompletnie widno. I przede wszystkim po co mieliby to robić? To naprawdę nie problem nagrać materiał po meczu :D
@feraius: Też mnie to zdziwiło, strzelałbym że to para aktorów i TVP nakręciło z nimi 3 sceny na wypadek porażki, remisu lub wygranej. Trochę podejrzane te wielkie ciemne okulary żeby nikt nie poznał albo że poza ochroniarzem ani żywej duszy za nimi. Skąd oni niby wychodzili tak ubrani parę minut po meczu, że żadnych innych kibiców tam nie było?
@michnick88: Naprawdę tak ciężko po obrazku wydedukować jaka jest pora dnia? Światło, nawet w czerwcu ok. godzin 20:00 różni się od tego o 17:00. Poza tym tak jak pisze @lewoprawo - są gdzieś na uboczu, niemal żywej duży nie ma. Opróżnianie dużego obiektu sportowego jednak trochę trwa i wokół niego jeszcze przez długi czas jest pełno ludzi. A po co mieliby to robić? No po to, żeby sobie zrobić
  • 21
@feraius jak szkaluje TVP tak tutaj OPa. Ty #!$%@? błaźnie, słońce tam zaszło dopiero za 2 i pół godziny. Sekundy przed twoim zdjęciem pokazywali tą parę jak wychodzą ze stadionu i po cieniach od barierek widać że słońce jest już nisko nad horyzontem.
Także usuń konto i znajdź pracę w TVP bo nadajesz się na bajkopisarza.
@szuineg:

Ty #!$%@? błaźnie

w realnym świecie też tak zwracasz się do ludzi na dzień dobry? A do rzeczy - rzeczywiście, było takie ujęcie jak "wychodzą" ze stadionu, ale było tam zadziwiająco pusto jak na chwilę po meczu, kiedy to ze stadionu zwykle wylewa się tłum ludzi. Były też ujęcia innych Polskich kibiców i po ich rozentuzjazmowaniu wnioskuję, że było to zdecydowanie przed meczem, a nie po. I na tych
@feraius

w realnym świecie też tak zwracasz się do ludzi na dzień dobry?

Niestety tak, w niektórych okolicznościach. Byłeś kiedyś na stadionie? Tam takich wyjść jest zrobione zazwyczaj kilkanaście, tutaj kibiców było około 10 tys. na stadionie na 70 tys. Ci ludzie tam w 5 minut wyszli, wystarczyło kogokolwiek zatrzymać i poprosić żeby jeszcze raz przeszli jak już nikogo nie było, czyli pewnie po 10 minutach od zakończenia meczu. Doszukiwanie się