Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś to sobie "neetuje"? Jak z utrzymaniem itp? Jak to w ogóle jest żyć jako neet? Ja pracuje i patrząc z boku wydaje się to całkiem fajne tak całe dnie się opierdzielać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #neet
  • 14
  • Odpowiedz
@Kadet20 Nie ma, na tagu neet są przecież sami lekarze, programiści i inne wygrywy życiowe ( ͡º ͜ʖ͡º). Szczerze, neet wydaje się być naprawdę fajny na pewien okres czasu. Sam będac na 1 roku gownokierunku zdalnie, miałem życie prawie jak neet przez 1.5 roku. Na mnie, 20 latka neet zaczął źle działać po roku. Po prostu każdy dzień zlewa ci się w jedno, zaczynają się wyrzuty sumienia,
  • Odpowiedz
@Kadet20: 8 lat prawie przerywane krótkimi epizodami pracy, utrzymują zazwyczaj rodzice. Neet to wolność robisz co chcesz, grasz w gierki, oglądasz seriale, ćwiczysz, przeglądasz tag, ale trzeba uważać bo z czasem to się jednak wszystko nudzi, a po kilku latach neetu powrót do "normalnego" życia jest prawie niemożliwy.
  • Odpowiedz
@Kadet20: neet jest tylko wtedy dobry, jeśli wiesz że nigdy nie będziesz musiał z niego zrezygnować i iść do pracy
Inaczej zawsze z tyłu głowy będzie siedzieć że kiedyś utopia się skończy i trzeba będzie #!$%@?ć, a im dłużej neetujesz tym zderzenie z rzeczywistością będzie coraz boleśniejsze
  • Odpowiedz