Wpis z mikrobloga

Dodałem wczoraj znalezisko. 3 godziny później ktoś inny dodał takie samo tylko z innym opisem itp.
Zgłosiłem duplikat który został odrzucony. Po pewnym czasie ktoś zgłosił duplikat w drugą stronę i to już zadziałało.

Oficjalna odpowiedz @Moderacja to:
"Czas dodania znaleziska liczy się w momencie, kiedy oba są na stronie głównej."

Czyli to oznacza że jeśli ja wcześniej zgłosiłem duplikat to się to nie liczy tylko to że znalazł się duplikat mojego znaleziska wcześniej na stronie głównej? Pominięty został wątek tego że zgłosiłem wcześniej duplikat. :)
Podesłałem kolejne pytanie do @Moderacja ale stawiam że na to nie odpowiedzą...
#wykop #bekazmoderacji #wykopefekt #moderacjacontent #moderacja
  • 11
  • Odpowiedz
@zielony_wiatr: Nie ;) Po prostu lubię równowagę oraz zasady i ich przestrzeganie. Jeśli coś jest co pokazuje, że nie jest robione idealnie to trzeba się do tego przyznać. Pracuje w IT i pisząc kod staram się zawsze to robić jak najlepiej, jeśli popełniam błąd to go naprawiam a nie olewam. :)
Jeśli jest zasada że popularniejsze znalezisko nie może być duplikatem to chciałbym ją po prostu mieć zapisaną w regulaminie i
  • Odpowiedz
@wykopek132 Jeśli jego znalezisko weszło pierwsze na główną to spoko, sama as przyznała, że jeśli ty dodasz znalezisko o północy a ktoś o 11 rano ale jego znalezisko wejdzie pierwsze na główną to twoje jest duplikatem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eskeel: Tylko że to jest nigdzie nie spisana zasada i ma dowolność interpretacji :) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw. Ja nie napisałem że jest taka zasada tylko moderator w odwołaniu -> nigdzie tego nie ma spisanego dla użytkowników wykopu.
  • Odpowiedz
@Eskeel: No to może to jest moje marzenie ściętej głowy :) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw. myślałęm że moderatorzy są właśnie od trzymania regulaminu a nie własnego widzi-mi-się :)
  • Odpowiedz
@Eskeel: Dlaczego w takim razie narzekamy na polityków jak na własnym podwórku widać już takie rzeczy :D Widocznie stwierdzenie że "Każda władza korumpuje" czy zmienia człowieka ma coś w sobie.
  • Odpowiedz