Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@YoungZibixD: cały czas powtarzam że prawdziwy przegrywa to ten, który studiów nie skończył i pracuje w januszexie. To jest prawdziwy over. Ten tutaj gość po politechnice będzie zajebiście Zarabiał i jak go w końcu coś kopnie w dupę to wyda 50 tysięcy na ubrania lekarzy, doradców wizerunkowych i zacznie dobrze wyglądać, do tego kupi nowsze auto i zawsze jakąś dziewczynę złapie
  • Odpowiedz
@Kreation: Ale ja teraz #!$%@? ten marazm, idę na studia zaoczne niech mi niektóre oceny przepisują bo już wcześniej na uczelni byłem na fizyka to były niestety duże ciężary, plus #!$%@?ć z Polski B
  • Odpowiedz
@dziobnij2: to teraz tak rozkładając to jak ja to widzę.
1. "Incel" jest dosyć wysoki, mordy mocno nie widać, ale chyba nie jest jakaś tragiczna, więc wg mnie wyszedłby z tego, nie jest to jakaś sytuacja dramatyczna.
2. Na pewno jest pod wielkim wpływem matki - też do ogarnięcia. Oprócz starej poprawiającej mu czapkę nic się w filmie cringowego nie wydarzyło.
3. On wygląda jakby akurat w tej sytuacji nie
  • Odpowiedz
  • 13
@Mezomorfix ten chłopak z tyłu wygląda jakby zdawał sobie sprawę że mimo ukończenia szkoły i dostania dyplomu tak naprawdę to co robi to wszystko #!$%@? warte, i z zazdrością patrzy na kochającą się parę, i w głębi duszy chciałby zamienić się rolami z chłopakiem na pierwszym planie, ale nie dla przegrywa to.... Taka moja analiza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ten tutaj gość po politechnice będzie zajebiście Zarabiał i jak go w końcu coś kopnie w dupę to wyda 50 tysięcy na ubrania lekarzy, doradców wizerunkowych i zacznie dobrze wyglądać, do tego kupi nowsze auto i zawsze jakąś dziewczynę złapie


@Kreation: nie, to ze sie dobrze uczysz nei gwarantuje dobrych zarobkow. zostanie pewnie jakims klepaczem kodu w smiesznym korpo bo nie ma social skilli zeby piac sie wyzej. no i
  • Odpowiedz