Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@mar1978: @korporacion: zabił sobie importowanego do Szwecji lwa dla przyjemności, dla mnie to podczłowiek. Rozumiem śmieszki z ego itp ale to już jest #!$%@? akcja za coś takiego powinien siedzieć. Ludzie za znęcanie się nad psem dostają kary i to wiwzienia, ale Zlatan to Zlatan ma się #!$%@? za Boga i mu nic nie grozi. Jak można #!$%@? zabić lwa.
Krzyshake - @mar1978: @korporacion: zabił sobie importowanego do Szwecji lwa dla przy...

źródło: comment_1624440528QyrhkY21GJIAKIccxtWOlu.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mar1978: piłkarsko jasne, miał fajne akcje sam go bardzo lubilem za te wszystkie przewrotki i piętki. Jest nieprzeciętny i zapisał się w historii ale to co #!$%@? z tym lewem tak mnie #!$%@? że nie mogę już na niego patrzeć na utalentowanego piłkarza z #!$%@? ego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mar1978: to też głupota haha ale rozumiem że niektórzy ludzie mają jakieś talizmany (ja w nie nie wierzę) np Blachowicz i sznur gościa który się powiesił w lesie. Wydaję mi się że to wynika z braku wiary we własne umiejętności (może się mylę) i poszukiwania wsparcia w "nadprzyrodzonych" sprawach. Wiesz, gdyby Zlatan przed meczem mył się, nie wiem w pszczelim pylku czy biczował nunczaku po plecach to okej. Niech sobie robi
Jak można #!$%@? zabić lwa.


@Krzyshake: Oj biedne lwiątko, zwierzęta surwysyny które mordują masowo podczas swojego życia pewnie ze 100 innych zwierząt, ale strasznie mi ich szkoda, chlip chlip.

Nie wiem skąd u ludzi tyle litości dla lwów, najgroźniejszych drapieżników, których właściwie jedynym celem istnienia jest mordowanie innych, ale jak już człowiek zabije szczura czy mysz, które nic nikomu nie robią to "dobrze bo #!$%@?ł szkodnika" xD
Jeszcze oczywiście wszystkie pitbulle
CzaryMarek - > Jak można #!$%@? zabić lwa.

@Krzyshake: Oj biedne lwiątko, zwierzęt...

źródło: comment_1624449958VHONNAplbeAxeTNY1puDCz.jpg

Pobierz
@Fighter_forGlory: Przecież to nieprawda. W 2004 był ze Szwecją w ćwierćfinale euro gdzie odpadli dopiero po karnych z Holandią, i do tego strzelił piękną bramkę z Włochami. Na mistrzostwach świata w 2002 i 2006 też wychodził z grupy (odpadli z Senegalem po dogrywce i z Niemcami).