Wpis z mikrobloga

@UnderThePressure: Dobre suszenie więcej niż połową sukcesu. Jak podczas suszenia dobrze sobie oddzielisz przedziałek i wysuszysz włosy we właściwym kierunku, to nałożenie pomady jest jedynie formalnością.

A co do pomady to jak już w.w. krok zrobisz dobrze to możesz se wziąć nawet tego bicz boja i będzie działał elegancko.
  • Odpowiedz
@PanWyrwiflak: Jesteś pewny że mnie chciałeś zawołać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście wolę fibera, ale pomada ma tu znaczenie drugorzędne. Jak dobrze wysuszysz włosy, to je ułożysz już na prawie wszystkim. Side parta miałem kilka lat więc udało mi się opanować sposób układania( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UnderThePressure: szary reuzel średnio w sumie trzyma, przynajmniej u mnie. Ten got2b jest o tyle fajny, że można sobie włosy poprawiać do woli i układać. Minus, że włosy wyglądają jak siano.
  • Odpowiedz
@UnderThePressure: sprawa 1. myjesz włosy codziennie? Ja myję codziennie rano więc siłą rzeczy suszenie jest konieczne, żeby nie nakładać żadnej pomady na mokro bo wtedy często osiągniesz efekt hełmu.

Jeśli chcesz oszczędzić na suszarce to polecam zakupić prestyler - Reuzel Grooming Tonic (starcza na bardzo długo) bo dodatkowo ochroni twoje włosy przed negatywnymi skutkami ciepłego powietrza. Ja z niego korzystam na co dzień mimo posiadania porządnej suszarki. Jak wspomniał @
  • Odpowiedz
@UnderThePressure: mordo #!$%@? te wszystkie pasty co sklejają włosy jak byś nałożył sobie miód na głowe.

Tip jest prosty.
- Myj włosy
- susz pod kątem jak maja docelowo wyglądać
- puder do włosów (tak puder ! Nie
  • Odpowiedz
@UnderThePressure: zostaw ten syf beachboy, skleja włosy jak cholera. To już Masveri matt paste z tych drogeryjnych wypada lepiej, no i skład ma lepszy. U mnie sprawdza się taka metoda suszenia: https://www.youtube.com/watch?v=WS2m-sW8Pd8

Zarówno pod zaczes w tył jak i w bok z przedziałkiem. Wtedy włosy są jako tako zdyscyplinowane do pozostania na miejscu, bez suszenia to żadna pasta nie pomoże ich utrzymać na miejscu, no chyba że mocny wodniak typu
  • Odpowiedz