Wpis z mikrobloga

#motocykle jutro mam egzamin na pełne A, i pomimo tego, ze jeżdżę na mniejszych pojemnościach już kilka lat zaczynam się stresować, ze coś odwalę na placu xD termin na kolejny egzamin to znów miesiąc

Nooo i zdaje w Gdyni która od dziś w godzinach 13-19 jest totalnie sparaliżowana
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mchmjszk: U mnie w mieście zdawalność na B 40% A 32% C 47% C+E 52% D 72% więc masz najgorszy egzamin jak trafisz jeszcze na egzaminatora wafla to nawet na mieście cie uwali. Dupnij sobie jakiś magnez melisę lekkie śniadanie i może zdasz xD
  • Odpowiedz
@mchmjszk: to że jest sparaliżowana to akurat plus, mniej okazji na popełnienie błędu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pamiętaj o rozglądaniu się przed każdym manewrem i będzie git, bo znam takich co i na takiej głupocie u-----i.
  • Odpowiedz
  • 0
@Afera_zbozowa: @liminal: dobrze, ze jeszcze jutro mam 2godziny, bo tak po miesiącu wsiąść na inny motocykl i robić te wywijasy to trochę kiepsko, tym bardziej, ze to czy bede mógł na placu się rozgrzać zależy od egzaminatora

Jeszcze się upewnię
1- podanie dwóch rzeczy z losowania
2. Przestawienie motocykla i przygotowanie do jazdy (lusterka i naciąg łańcucha)
3. Ósemka ( rozglądam się, ruszam jade 5 kołek przed
  • Odpowiedz
@mchmjszk:

Naciąg łańcucha od razu po 1
3 zalezy od egzaminatora czy będzie Ci liczył
5 to musisz po prostu raz przejechać że średnia prędkością 30 kmh - mniej to błąd kwalifikujący do powtórzenia. Tu uwaga, bo kolejny błąd przy drugiej próbie np brak rozejrzenia się to już oblany egzamin.
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Nawet minimalne dotknięcie pachołka to koniec

Także pacholkow nie należących do zakresu aktualnego zadania oraz między zadaniami. Każdy pachołek na placu jest świętszy od papieża
  • Odpowiedz
@mchmjszk: a na mieście pamiętaj że żółte na sygnalizatorze uprawnia do wjechania za sygnalizator a nie do w------a się na skrzyżowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Nie, egzaminator sobie poradzi, nie martw się o niego - będziesz się tak wlokl że zawsze Cie dogoni. Jakby miał utknąć na długich światłach to da ci znać co masz robić. Ale ogólnie robiąc manewry myśl tylko o sobie i o tym żeby robic je zgodnie z przepisami. Markuj rozglądanie się przed każdym przejściem i przejazdem kolejowym itp, zawsze blisko lewej krawędzi jezdni przy skręcie w lewo i tak
  • Odpowiedz
  • 0
@liminal: Jeżeli wyjadę z placu, to pewnie będzie się kręcił w okolicach ośrodka bo przez awarie estakady o tej godzinie jest kompletny paraliż miasta i kilku km odcinek ludzie jechali dzisiaj kilka godzin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@liminal: Mnie oblał na mieście bo za wolno jechałem a za drugim razem mu uciekłem i kazał mi się zatrzymać i na niego poczekać xD
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Wczoraj zdałem w GD za pierwszym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykorzystaj czas po przepychaniu a przed ósemką żeby się trochę rozjeździć. Ja na początku mimo, że plac szedł zawsze spoko to i tak ręce z drewna miałem bo jednak presja tego, że oczekiwanie do następnej próby w razie wu to miesiąc, tak że pobaw się trochę żeby się wjeździć i pozbyć tego spięcia. Powdzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tuff: Co ty gadasz xD to ile jechałeś?:D
@jarpen1234: Właśnie tej presji się obawiam, plac tez ogarniałem, wszystko za pierwszym razem dobrze zrobiłem ( poza szybkim bo miałem 29:( ) szybciej mnie puścili na egzamin ale wizja tego miesiaca ( to już będzie koniec lipca w najlepszym wypadku) mnie stresuje max
  • Odpowiedz
@mchmjszk: slyszalem, ze mozna, chcialem zapytac w razie wu zeby rozgrzac silnik bo nikt przede mna nie jezdzil, ale egzaminator sam zaproponowal wiec korzystalem :) W ogole w porzadku gosc mi sie trafil, osemke liczyl za mnie, nie musialem dodatkowo sie stresowac. Na miescie na powrocie do pordu chcialem rower wyprzedzic ale zza drzewa mi znak wyrosl z przejsciem, oczywiscie pasy starte do czarnego, zdazylem sie schowac. Na koniec tylko
  • Odpowiedz
@mchmjszk: na tej cb650r z pordu, praktycznie nowka sztuka. Kask dostajesz od nich, przynajmniej w Gdansku ale w Gdyni pewnie to samo, musisz miec kominiarke swoja. W dechathlonie i innych sportowych nie kupisz teraz, objezdzilem i nie bylo. Dopiero w motocyklowym kupilem jakas termoaktywna za 5 dych, ale polecam bo ryj nie spocony w tych upalach :D
  • Odpowiedz