Wpis z mikrobloga

@karol_kb: Polaczki to lubią- nie mylić z Polakami. Ciemnogród ma się za jego kadencji dobrze.Zamiast nauki - zabobony. Zamiast pomocy psychologicznej - kabel od żelazka. Katolickie miłosierdzie w pigułce.
  • Odpowiedz
Minister Edukacji. A raczej wstecznictwa


@robert5502: Jak koleś pojechał po łacinie i cyk - od razu głupota mądrzej brzmi :)
Zapomniał dodać, że Kartagina powinna zostać zniszczona ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@robert5502: czyli dorosly i rodzic z pozycji sily w której zawsze jest w stosunku do dziecka ma odebrać mu poczucie bezpieczeństwa biciem, masakra jakas, #!$%@? najnowocześniejsze pisma i badania, wazna jest interpretacja na chlopski rozum Czarnka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@robert5502 Wot i cała prawacka filozofia w pigułce - jak się kończą argumenty to trzeba zlać. Jak maluczkim trzeba być bijąc kogokolwiek, a tym bardziej dziecko w ramach kary usprawiedliwiając to miłością. wtf XDDD
  • Odpowiedz
@robert5502: jak zwykle przeciwnicy kar cielesnych myla klapsa z biciem dziecka kablem do nieprzytomnosci xD ale to juz internetowy klasyk

zrozumcie, nie kazdego rodzice #!$%@? tak jak was,

ja dostalem od ojca w swoim zycu 5 razy, na wszystkie bardzo mocno zapracowalem
  • Odpowiedz
@Sirion: jestem juz dorosly, jak zrobie cos nie tak to "klapsa" da mi polskie prawo, rodzic jest od tego aby dziecku pokazac co jest dobre a co zle, aby nikt nie musial dziecka karac, jednak dziecko postapi jak bedzie uwazalo, i musi poniesc konsekwencje takie badz inne

przypominam ze nie mowimy o waszych patologicznych rodzicach, ktorzy tlukli was za nic xD takim mozesz zabronic kategorycznie bic dzieci a i tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Sweet_acc_pr0sa:

jestem juz dorosly, jak zrobie cos nie tak to "klapsa" da mi polskie prawo,


Czyli co jak przekroczysz prędkość to dostajesz #!$%@? od policji? XD
Czy może jednak mandat albo pouczenie? Tak jak rodzic może wytłumaczyć, zabronić, porozmawiać, ew.
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa kolejny, który myśli, że są albo kary cielesne, albo brak wychowania. Przecież jak zrobisz coś niezgodnego z prawem, to też Cię nie będą biczować. Kary cielesne dla dzieci to nieskuteczne i niszczące zło, które nie ma nic wspólnego z normalnym wychowaniem.
  • Odpowiedz