Wpis z mikrobloga

Siemka,

Planuje niedługo zakup samochodu za mniej więcej 10k. Obejrzałem trochę filmików w internecie, zasięgnalem rad kolegów „specjalistów” i z wstępnego zainteresowania e46 lub audi a4 poszedłem po rozum do głowy i zacząłem myśleć poważnie o dwóch kandydatach ze szczególnym wskazaniem na tego pierwszego : peugeot 407 sedan, volvo v40 kombi dupom trombi.

Odnośnie #peugeot benzyna lub diesel 140 koni. Myśle ze benzyniaka może być trochę ciężko znaleźć w takich pieniądzach. Rocznik ~do 2007.

Teraz pojawia się pytanie odnośnie utrzymania takiego samochodu. Tutaj pare pytań dla posiadaczy :
1. Orientacyjna cena za wymianę rozrządu?
2. Orientacyjne ceny części eksploatacyjnych typu klocki itd?

Z jakimi usterkami najczęściej się borykacie? I czy polecilibyscie takie auto? #samochody #motoryzacja #pytanie

Pobierz kwiato - Siemka,

Planuje niedługo zakup samochodu za mniej więcej 10k. Obejrzałem tr...
źródło: comment_1624367318ZL6MIVLfEmW4mpTwphLey4.jpg
  • 3
@kwiato: mam 407 SW, 136 km 2.0 LPG - powiem tak, do miasta spoko ale na autostradę silnik się nie nadaje, niby ma wystarczającą moc ale strasznie hałasuje w obrotach 3 - 4,5 tyś (5 biegowa skrzynia biegów). Zawias raczej drogi w utrzymaniu ale trwały i jak kupisz zadbany egzemplarz to nic nie powinno się dziać.
Nie wiem jak w dieslu ale w benie ponoć są słabe skrzynie biegów i lubię