Wpis z mikrobloga

Strasznie dużo ludzi (tu na tagu) jezdzi z wahoo, a ja swój pierwszy komputerek kupiłem od garmina.

Czy są jakieś super istotne różnice między nimi? Dlaczego ten a nie inny?

#szosa

Wole … bo ...

  • Wahoo 51.1% (23)
  • Garmina 48.9% (22)

Oddanych głosów: 45

  • 14
  • Odpowiedz
@kakaraper wolę wahoo ze względu na prostotę urządzenia i sposób poruszania się po menu. Urządzenie kupiłem w sklepie stacjonarnym. Jak oddałem na gwarancję to po 4 dniach dostałem nowe.
  • Odpowiedz
  • 0
@spootnik: Nie wiem jak wahoo bo nie miałem ale garmin tez jest dość trywialny, brakuje mi tylko możliwości edycji pól z aplikacji i jakiegoś lepszego oddalania mapy, reszta ok.
Co do gwarancji to chyba obydwie firmy wymieniają swoje urządzenia bezproblemowo i dość szybko.
  • Odpowiedz
@kakaraper: kupiłem garmina 130 bo był o wiele tańszy niż najtańsze wahoo. W sumie jest idealny do moich potrzeb, tylko brakuje że nie można w telefonie nic ustawić albo np podejrzeć trasy w trakcie na telefonie.
  • Odpowiedz
@kakaraper: ja próbowałem garmina 520 i to klikanie to jakiś koszmar był żeby coś zmienić, wahoo przy tym było mega uproszczeniem a funkcji których ma więcej garmin i tak nie używam. Najważniejsze dla mnie było dodawanie swoich ekranów prosto z apki z polami jakie chce
  • Odpowiedz
@kakaraper: Jak nowy Bolt był po 650-700 zł, a konkurencyjny Garmin, chyba wtedy bazowy 520, był droższy, miał mało pamięci na mapy i był trudniejszy w obsłudze, to nie było specjalnego wyboru. Przy cenie Bolta ponad 1000 zł i nowszych Garminach z niższej półki, które już są ulepszony, wydaje mi się, że wybór robi się mniej oczywisty.

Pooglądaj filmiki, zobacz funkcje obu urządzeń i sam zdecyduj. Albo weź od kogoś kto
  • Odpowiedz
  • 0
@krabat: Dzięki za podpowiedz ale ja mam garmina. Ankieta i wpis jest z ciekawości bo tutaj na tagu to chyba z 80% (a może i więcej) ma wahoo i zacząłem się zastanawiać dlaczego tak.
  • Odpowiedz
@kakaraper: Myślę, że będzie tak jak mówię. Długo trzeba było wziąć Garmina z wyższej półki, żeby to sensownie działało, a Bolt V1 był znacznie tańszy niż choćby miesiąc temu, nie mówiąc o V2, a oferował znacznie więcej niż 520.
  • Odpowiedz
@kakaraper: przekonała mnie premiera nowego Bolta i kilka irytujących problemów z Brytonem które miałem. Zastanawiałem się nad 530 ale ostatecznie się przekonałem do Wahoo ze względu na support i historie że wymieniają na nowe nawet po gwarancji.
  • Odpowiedz