Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego całego #blackpill #redpill i jakie tam jeszcze tabletki bierzecie. Sprawa jest prosta jak budowa czołgu T55 - popyt generuje podaż. Samo istnienie takich tagów to udowadnia. Likwidacja popytu sprawi, że trend się odwróci i kobiety same będą do facetów uderzały. Najprostszym rozwiązaniem jest ignorowanie kobiet. Gdyby większość facetów nie pokazywało na co dzień kobietom ile są warte ich atrybuty to by nie było problemu. Niestety do tego nigdy nie dojdzie bo większość z #niebieskiepaski sprzeda swój honor byle osiągnąć cel. Ja nigdy kobietom atencji nie dawałem i nie pozwalałem sobie na jakieś specjalne gesty w ich kierunku. To jest mniej więcej tak jak z tym aby nie dawać dzieciom słodyczy bo będą grube.
  • 10
@JediKnight: Akurat specjalne traktowanie Polek to od zawsze było w tym kraju kultywowane. Zaczęły podejmować inne kroki bo otworzyły się granice i miały większy wybór. Z tym, że faceci równolegle też mieli taką możliwość, ale są dwa kroki za swoimi koleżankami. Jakby Polacy masowo zaczęli olewać nasze rodaczki i ściągać sobie żony z zagranicy to by się może coś zmieniło.