Wpis z mikrobloga

@juzwos: typowe... wymagają, że facet ma być zaradny i odpowiedzialny, a jak się już taki znajdzie to staje się nudny.
Jak inny facet jest zabawny i ma luźne podejście do życia to też jest źle bo jest niedojrzały i nieodpowiedzialny...

I jeszcze chce by półroczna córka wychowała się u obcego faceta, a nie u ojca bo się wielkiej wyzwolonej 20 letniej matce przygód zachciało śmiechu warte.
  • Odpowiedz
@xrobek kto by chciał się ustabilizować majac 20? Każdy normalny XD myślę że 90% Mirków chciałoby mieć w wieku 20 lat dziewczynę na poważnie k której będą myśleć przyszłościowo, pracę i mieszkanie. Tylko p0lka ma taki instynkt że musi się najezdIc na karuzeli #!$%@?ów za młodu j to jej główna potrzeba naćpać, #!$%@?ć i dać wyruchac chadowi a najlepiej żeby był jakimś psycholem i się nad nią znęcał by miała emocje
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: ja mając 20 lat kończyłem liceum i szedłem na studia a nie chciałem sie martwić pracą i mieszkaniem i jakąś dziewczyną na całe życie. Po co sobie tak młodość wcześnie kończyć w imię stabilizacji?
  • Odpowiedz
@juzwos: Otóż niektóre kobiety potrzebują czułego barbarzyńcy, a ten gatunek bardzo rzadko występuje w przyrodzie. Dlatego czuły barbarzyńca występuje najczęściej w dwóch osobach – w domu pani ma tkliwego i szlachetnego przyjaciela, a poza domem kogoś, kto dostarczy ostrych wrażeń. Mąż czy partner na stałe ma być opiekuńczy, empatyczny, wyrozumiały i wybaczający, a ten drugi – gwałtowny, brutalny, wręcz chamski. Rzecz jasna, na dłuższą metę kobiety wolą w domu tego
  • Odpowiedz
@juzwos: 95% przypadków rozpadów związków z którymi miałem kontakt to był dokładnie tak podobny scenariusz. Ona się znudziła życiem doczesnym bo on zapi...lał cały czas na utrzymanie jej i małych kaszojadów, a ona chciała znów poczuć motyle w brzuchu bo po porodzie uderzyła ją rzeczywistość i trzeba prać obsikane pościele i obrzygane śpioszki i macierzyństwo nie jest takie fajne jak się wydawało i jak opowiadały kumpele. I nagle zaczyna się
  • Odpowiedz
  • 0
p0lka nie zdradza, ona przeżywa przygodę. a jak już wyszaleje się z nowym to wróci z drugim kaszojadem do pierwszego chłopa. Bo na pewno zrobi więcej gumiaków, skoro w wieku 17 lat nie wie co to antykoncepcja.
  • Odpowiedz
@xrobek: wielu ludzi by chciało mieć głęboki związek od młodości. Poznanie kogoś odpowiedniego wczesnie to ideał. Zawsze jest coś za coś, jeśli chcesz się wyszaleć i bawić, to nie licz że po trzydziestce nagle znajdziesz świetną partnerkę. Takie związki często są transakcjonalne, lub zawiązywane z rozsądku, w końcu z kimś takim w zasadzie nic cię nie łączy
  • Odpowiedz