Wpis z mikrobloga

  • 1
Mireczki i Mirabelki, znając Wasza kreatywność, zwracam się do Was z prośbą, mianowicie chce zrobić swojej dziewczynie jakiś fajny, zaskakujący prezent urodzinowy i czy któreś z Was mogłoby mi podsunąć jakiś pomysł? Chciałbym, żeby to nie było coś oklepanego, tylko żeby miała z tego jakąś pamiątkę.
Za wszystkie pomysły bardzo dziękuję. :)
#prezent #kiciochpyta #urodziny #rozowepaski #zwiazki
  • 14
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cecill Zdaje sobie z tego sprawę, niestety mam taką pracę, że ciężko o wolne, szczególnie teraz w okresie urlopowym. Dlatego szukam jakiejś alternatywy, bo chciałbym, żeby była zadowolona i też żeby nie spodziewała się takiego prezentu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nanuno: jakiś album albo pudełko z Waszymi zdjęciami, historiami czy pamiątkami.
Albo coś personalizowanego po prostu, co Wam się z czymś kojarzy albo w jakiś sposób jest dla Was ważne. To może dotyczyć miejsca zamieszkania, poznania się, fajnego wyjazdu, czegoś co lubicie robić albo jeść
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reaamu @dekonfitura Ogólnie nie jesteśmy ze sobą jakoś długo, więc też pomysł ze zdjęciami rozważałem, bo jest to fajna pamiątka, ale wolałbym odlozyc go na przyszłość. Mam kilka pomysłów na dodatkowe drobiazgi, ale brakuje mi tego clue, który będzie daniem głównym.

Lubi czytać książki kryminalne, podróżować, jeździć na desce, ogólnie jest dosyć szalona i ma trochę ADHD XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nanuno: to może ładna zakładka do książki, albo materiałowe etui na książkę papierową (ale to musisz mieć pewność, że by z tego korzystala), aparat instax (choć to może być dość drogi prezent, jak na krótki staż związku), jakiś album albo przewodnik po miejscu, które chciałaby zwiedzić
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dekonfitura Dzięki za pomoc, postaram się to jakoś rozwiązać, może jeszcze wpadnie mi coś fajnego do głowy, bo czasem przypadkowo człowiek wymyśli coś kreatywnego.
Jakby Ci się jeszcze coś nasunęło to możesz dać znać ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nanuno: jeśli lubi kawę / herbatę, to może ładny kubek albo filiżanka, można znaleźć sklepy które robią personalizowane zamówienia, można dać swój napis, grafikę, jakiś cytat. Obczaj, tu jest głównie rękodzieło https://www.pakamera.pl/

Dobra herbata liściasta w ładnej puszce, albo jakieś akcesoria do kawy.
Albo do drinków, jeśli lubi się w to bawić.

Albo zestaw kosmetyków, jakichś naturalnych, pachnące mydełka, kule do kąpieli, balsamy.

Albo plakat do mieszkania, tu jest ogromny wybór
  • Odpowiedz
@Nanuno: Skorzystaj z mojego PerPer Gift ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tworzę prezenty na zamówienie :) wypełniasz formularz w którym pytam o osobę, którą chcesz obdarować - Twoją Dziewczynę. Pytam o jej pasje, hobby, czego nie lubi i tak dalej. Wybierasz kwotę jaką chcesz przeznaczyć na przygotowanie prezentu, czy ma być dołączona kartka z osobistymi życzeniami itd. Opłacasz i o nic nie musisz się martwić. W wymyślaniu prezentów
  • Odpowiedz