Wpis z mikrobloga

@Ambitny_Ananas: Eee? Tylko, że jedno to dwuminutowy trailer a drugie 19 minutowy gameplay? Logiczne, że trailer obejrzy więcej osób, bo nie każdemu się chce oglądać 19 minut gameplayu. Jak już masz porównywać, porównuj to samo, a nie dobierasz sobie dwie całkiem inne rzeczy bo Ci akurat do argumentu pasują.
PS. Tak tylko zostawię inne 'porównanie'. :)
źródło: comment_1624296755NVIMINrDpX6lOh9ZvkBH1e.jpg
@starlight_92: No i? Od kiedy 9 to więcej niż 11? Jak już mamy porównywać, to właśnie te liczby. Jedyne co napisałem to to, że porównanie trailera z gameplayem jest nie na miejscu, chyba się ze mną w tym zgodzisz? No chyba, że dla Ciebie 2 minuty a 19 nie robi żadnej różnicy, to przepraszam. :) W takim razie nic tylko czekać na 19 minutowe trailery w kinach przed innymi filmami. :)
@starlight_92: Jeśli serio nie widzicie różnicy między 2 minutami a 19 - faktycznie nie ma to najmniejszego sensu.

PS. Jeśli chcecie bawić się w takie bzdurne porównania, porównajcie sobie ilość łapek w górę i w dół pod tymi trailerami i gameplayem. A nie. Nie będzie Wam pasować do argumentu. :/

@Angmac: Wszyscy od dawna wiemy, że masz różne zaburzenia. Nieumiejętność odróżnienia 2 minut od 19 tylko to potwierdza. Ale co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@greven: nie potrzebował reklamy tylko co filmik na yt mam reklamy gierek PlayStation mimo tego, że konsole już dawno sprzedałem i zdążyłem o niej zapomnieć.
Zapomniałem, że Sony nic nie musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Beeercik: Dobra, to teraz powiedz ile razy mając 5 minut czasu na obejrzenie sobie czegoś na youtubie (np. no nie wiem, w autobusie, w kolejce czy w kiblu) kliknąłeś w filmik mający 19 minut i wyłączyłeś go po 30 sekundach. :) Litości - logiczne, że taka osoba będzie wolała odpalić sobie 2 czy 3 filmiki po 2/3 minuty zamiast jednego 19 minutowego, którego całego nie obejrzy. Nie powiesz mi, że ktoś
@Beeercik: Naczelny "obiektywny" klockarz zabrał głos w kretyńskiej dyskusji i udaje że chce na poważnie dyskutować o ILOŚCI WYŚWIETLEŃ (xD) gameplaya i reklamowanego trailera xD Słuchaj, podbijmy poziom abstrakcji! Dodajmy do dyskusji LAJKI pod filmami - będzie jeszcze śmieszniej xD
Np. z lajków pod tymi dwoma filmami można wysnuć wniosek, (nawet mniej z dupy niż wniosek OPa) że większość osób które trafiają na trafiler Starfielda są tam przypadkiem - bo im
źródło: comment_1624300638PwS1fmg5fzqumzP465h2ae.jpg
@Beeercik też chce długi komentarz, ale mam gierki do ogrania w przeciwieństwie do dwóch powyższych, którzy muszą czekać na promkę na ps plusa, także wstawię jakiś losowy
no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oczywiście do kwestii ilości łapek pod tymi materiałami się nie odniesiesz, bo oczywiście nie pasuje do argumentu


@Ryszardzislaw: Ale dlaczego miałbym się w ogóle odnosić do jakichś łapek w górę? W którym miejscu niby podjąłem czy poparłem jakąkolwiek dyskuję nt. tego że łapki czy wyświetlenia świadczą o jakości gry?
Ja tylko Ci wyjaśniłem w jaki sposób naliczane są wyświetlenia na YT.

W dupie mam ilość wyświetleń czy łapek w górę, jakbym
@Beeercik: A greven i policjant wyjaśnili Ci czemu 2 minuty a 19 na youtubie to JEST różnica. Oczywiście do tego też wygodniej się nie odnosić, bo to również nie pasuje do tej narracji. ¯\_(ツ)_/¯
Tłumacząc jak naliczane są wyświetlenia na yt chyba próbowałeś udowodnić, że nie ma różnicy między filmikami 2 minutowymi a 19 minutowymi (bo serio nie wiem co innego mógłbyś chcieć osiągnąć), co oczywiście prawdą nie jest.
Prawda jest