Wpis z mikrobloga

A pomyślcie, że Hiszpania jest pod dużą presją, a Słowacja potrafi się postawić silniejszemu i dobrze korzystać z okazji do strzelenia (co udowodniła w meczu z Polską). Niechby Słowacy zremisowali z Hiszpanami (co nie jest wykluczone), a Polacy wygrali ze Szwedami (co również nie jest wykluczone), to z grupy wyjdą trzy ogóry, a potężna Hiszpania zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nasz ból dupy, gdyby Polska nie wyszła, będzie wielki. Ale hiszpańskiego nie potrafię sobie nawet wyobrazić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#pilkanozna #mecz #euro2020
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@xniorvox: A jeszcze w listopadzie Hiszpania potrafiła Niemców 6:0 skosić. Najwidoczniej coś się posypało w tej reprezentacji. Nie trybi jak trzeba.
  • Odpowiedz
@xniorvox: CIEKAWOSTKA
Słowacja wygrała z Hiszpanią 2-1 z tego co pamietam dzien przed tym, jak my ograliśmy Niemców. I to nie byl mecz towarzyski, tylko eliminacje. Nie trzeba dodawać, że ta Hiszpania jest teraz słabsza, a Słowacja dużo gorsza nie jest, może nawet lepsza.
  • Odpowiedz
z tego co wiem to wystarczy wygrać i gowno nas reszta interesuje


@Marianoitaliano00: To prawda, ale jestem tylko słabym człowiekiem. Skoro na turniejach inni zazwyczaj sycą się moim nieszczęściem, chciałbym i ja czasem nasycić się cudzym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xniorvox: nie do końca typie, jeśli Hiszpania zremisuje ze Słowacją to Polska musiałaby wygrać ze Szwecją dokładnie 1 do 0. Każdy inny wynik daje nam w dupe. Ktoś w tamtym meczu musi wygrac, obojętnie czy Słowacja czy Hiszpania, inaczej #!$%@? z turnieju. Do tego oczywiście Polska musi wygrać ze Szwecją.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Ja tak półżartem powiedziałem, ale fakt że nasza reprezentacja zbyt lubiana wśród zagranicznych kibiców nie jest. Bo i za co? Nie grają ładnego futbolu, często się mylą, nie pokazują spektakularnych akcji ani wyników, nawet biegać im się nie chce. A potrafią wręcz zagrać antyfutbol, jak w pamiętnym meczu z Japonią.

Piłka nożna to witryna reklamowa kraju za granicą, a nasza niestety jest mało atrakcyjna. A ludzie się cieszą że
  • Odpowiedz