Wpis z mikrobloga

Wystawienie Tomusia Chica na lil'pudzilleto jest jawną próbą legalnego odpalenia bezdomnego milionera. Starcie dwóch koksów: imprezowego i sportowego zakończyło się niestety w najbardziej oczekiwany sposób. Rozumiem, że trudno było znaleźć na szybko rywala dla krystiana pudzianowskiego, szkoda tylko, że to Tomek okazał się przykozaczyć. Ów wodzirej melanży jest specyficzny ale sympatyczny - w mym patologicznym guście i chciałbym go widzieć w starciu w którym miałby realne szanse na wygraną ;-)

Przypadkiem tego nazwać nie można, większość tych jego zestawień to komiczne nieporozumienia, ale walka finałowa to majstersztyk w postaci legendarnej serii starć Dawida z goliatem. 40kg różnicy i chyba z 30 cm wzrostu, antykonfident007 ma za sobą sztywnych chłopaków w paru miastach którzy mu podesłali białeczka na żuroma pałe, z białek wynika, że rurom to frajer i z 60kami sie trzyma oraz ich z kryminałów wyciąga. Podobnież git wór już jest na niego przyszykowany i będzie po gali wnet weń zawijany.

Żurom ma ciśnięte od każdego, że jest cwel i parówa grubo marynowana a ubliżać mu będą dobre chłopaki w każdym mieście.

Każdy sebek się rumienił na myśl o starciu małego ale atletycznie zbudowanego antykonfidenta z dużo większym RUROMEM. Gdy ich zobaczyłem w ringu, sam byłem zmuszony położyć ręcznik pod cojones ( ͡° ͜ʖ ͡°) albowiem te płonęły soczystymi rumieńcami na widok zmagań 2 cwaniaków.

O walce się nie będe wypowiadał, polecam obejrzeć ;-) Jej rezultat mnie niesamowicie uradował, w zwiazku z czym feruję:

-> antykonfi jest poukladanym chlopakiem i sadze, ze u najmana zarobi na tyle, by nie czekać już na NFZ tylko się połatać prywatnie i elegancko, a komentatorom gali trzeba przyznać rację, że jest kozak niesamowity, "gołowkin mma", chłodna głowa podczas walki i realizacja planu, ekspresyjność, wybuchowość, niesamowita siła i niezłomna wola zwycięstwa -> żurom uduszony jakas minute po tym gdy smial sie z ciosow rafala, probowal go zlamac psychicznie pokazujac, ze te nie robia na nim zadnego wrazenia.

antykonfi jest pol roku po jakiejs hardkorowej operacji i wazyl niecale 70kg, ale jak sie odkuje jeszcze z pol roku to przeciez takich amadeuszy, polakow i innych kacpruf pozamiata lewa noga. fajnie byloby zobaczyc jego starcie z kubanczykiem ;-) Wierze w chłopaka.

#patostreamy
#danielmagical
#elitefighters
#ksw41
#najman
#famemma
#sportywalki
#mmavip
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kogoś będą do worka pakować, bo na wykopie ktoś tak napisał albo dlatego, że dwóch z c---a zdjętych grypsujących na wolności papiery na siebie w internecie pokazują xD
  • Odpowiedz
@Fabriczo: k---a dokładnie tak, tez nie rozumiem tego fenomemu tego z---a lata naćpany ciagle tylko heheh hyhyhyhyhy yhyhhyhy pieprzy od rzeczy ani nie jest smieszny ani nie jest fajny, najbardziej mi żal tych jego sąsiadów ze musza na takoego debila patrzeć, i te wszystkie malolatki co zostawały przez niego wykorzystywane, w k---e nie trawie goscia nie jest on w żaden sposób fajny
  • Odpowiedz
Ktoś wie co się z nim dzieje? Po gali żadnych stories na Instagramie. Poleciał w melanż czy go przymkneli?( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rafuene: je*ał go pies, chetnie bym chcial zeby ten cpunek mnie w warszawie gdzies zaczepil to odrazu by zostal sprowadzony na ziemie, zeby nauczyl sie szacunku do ludzi, nie nagrywania wszystkiego co popadnie i darcia mordy i robienia trzody, takich jak chic 16 letnie chlopaczki koty z klubów by go w 15sek wyjasnili, strasznie nie lubie cwaniakowania, troche ogłady i pokory
  • Odpowiedz